Da sa takto otehotniet?

Sandryicka

Nie nemam podpriemerne IQ,neboj sa.Mam proste chorobny strach z otehotnenia.Nebojim sa,ze z oralneho sexu otehotniem,ale proste sme si dali hranicu,ze ziadne maznanie,bozky ja naha,on nahy.Lebo sa bojim,ze ked bude vzruseny a bude mat kvapocky lasky a ked sa mi bude penisom dotykat vaginy pri bozkavani,tak mozem otehotniet.Alebo priatel ejakuluje na moju vaginu a otehotniem.Blbe uvahy?Mozno ano,no som taka.Prepacte mi,fakt rozumiem ze sa to neda pochopit.Aj moja mamka,s ktorou sa otvorene o tychto veciach rozpravam mi vravi,ze velmi prehanam,dramatizujem a cduuje sa mojmu priatelovi,ze je taky v pohode.

mataBB

podla mna si tvoj priatel coskoro najde inu, ktora nebude mat taketo maniere...si naivna ked si myslis aky je vnimavy...este nepoznas co su chlapi schopni pre sex

lenkaa123456

potom neplac ak nahodou zistis ze ta podvadza..
ani oralny sex? to sa bojis ze otehotnies aj z toho ? :DDDDDDD odpadnem. neviem ci si jedna z tych osob ktore maju vysoko podpriemerne iq, alebo vazne trpis nejakou psychickou poruchou.

Sandryicka

mataBB: Viem tazko sa to chape,rozumiem tomu.Aj moje kamosky sa cuduju,ze sa tak nenormalne bojim ked oni maju s priatelmi prerusovany styk bez kondomu,bez antikoncepcie a nemaju strach.Prepac ak Ta to tak poburilo,to som nechcela.

Sandryicka

lenkaa123456: Kym nebudem uzivat inu HA tak pohlavny styk s priatelom nemame,on to chape,ze som taky bojko.A viem,ze niekedy je az prilis trpezlivy,ked som mu vravela,ze sa teraz bojim tak mi povedal,ze ok aby som mohla pokojne spavat,tak uz ziadny peeting,ziadny oralny sex kym nebudem uzivat antikoncepciu.Som rada,ze je taky chapavy a uvedomujem si,ze iny by ma opustil,keby som tak vzdy vyvadzala...

Sandryicka

Vy sa fakt smejete,ja si uvedomujem,ze to nie je normalne mat takyto strach.Je tazke ma pochopit,ja viem.Ale neurazajte ma,nepoznate ma.

lenkaa123456

a keby som mala byt muz a mat taku priatelku ako si ty tak sa s nou rozidem. naco si pouzivala kondom ked si brala hak preboha???? teraz ked neberies hak ako sa budes chranit pred otehotnenim? prikazes priatelovi nech si da 20kondomov?