Da sa takto otehotniet?

lionesssssss

Sandryicka... a aký má zmysel ju opäť nasadiť? ak ti robila zle???? porozmýšľaj nad tým, môžeš si definitívne dosrať zdravie

Sandryicka

Lebo mi tá antikoncepcia robila zle a mám aj problémy s menštruačným cyklom.Preto som užívala antikoncepciu a vysadali som ju,lebo sme ccheli zistiť či dostanem normálne menštruáciu bez užívania antikoncepcie.

lionesssssss

Sandryicka: tvojej gynekologičke to môže byť jedno, či si mala alebo nemala nechránený pohl. styk...

inak, nerozumiem, prečo si mala na tri mesiace vysadenú HAk a chceš ju opäť nasadiť...

Sandryicka

Dakujem.Chcem byt zodpovedna,preto ziadny pohlavny styk kym nebudem opat uzivat antikoncepciu,buduci tyzden idem na vyvolavacku,uz som nemala 3 mesiace mensruaciu odkedy som vysadila HA.Dufam,ze po vyvolavacke dostanem a mozem opat zacat uzivat antikoncepciu.
Nechcem svojej gynekologicke hovorit,aby mi robila krvne testy na tehotenstvo,lebo ked sa ma spyta ci som mala nechraneny pohlavny styk a aj jej poviem nie,tak na mna bdue pozerat ako na hlupu.Asi si len tak urobim tehotensky test doma,len pre svoju spokojnost.

jankaaaaaaa

taketo temy ani necitaj. su vymyslene, alebo zena tym zakryva to ze mala nechraneny sex a vyhovara sa nato ze to bolo iba palcovanie atd.. nieje mozne otehotniet bez toho aby muz ejakuloval hlboko do vaginy, a navyse zena moze otehotniet iba pocas plondnych dni! ked ma ovulaciu.. otehotnenie nieje voooobec jednoduche,. ved to zistis sama ked sa raz budes pokusat o babatko

Sandryicka

Nemala som obavy ale chcela som mat dvojitu ochranu,aj ked chapem ze je to zbytocne,ale mala som aj palenie vo vagine od ejakulatu,takze aj preto sme pouzivali kondom.
Preco sa tak cudujete,ze mam strach z mozneho otehotnenie bez pohlavneho styku?Ked citam diskusie a tam zeny pisu,muz mal ruku od ejakulatu,hladil ma v okolo vaginalenho otvoru a otehotnela som,alebo urobila som si 4 tehotenske testy po 7 týždňoch od nechránenho styku boli negatívne a aj tak som bola tehotná...Takéto témy mi naháňajú strach.

jankaaaaaaa

pri hak si obavy nemala a preto ste sa chranili kondomom??
ked zena uziva hak tak tehotna nemoze byt, pretoze nema ovulaciu. a ked nedochadza k ovulacii tak mozes mat nonstop cely den v sebe spermie ale nemaju tieto spermie co oplodnovat. takze kondom je uplne zbytocny, a aj tak su kondomy veeeelmi malo spolahlive. a pouzivanim kondomu a hak sa ochrana nezvysuje vobec.

mataBB

inner, neda mi to...o to viac ze niekto nad 20 rokov zmysla ako 13..no ale co uz..idem radsej spat, lebo TATO TEMA NEMA ZIADEN VYZNAM...clovek sa jej snazi vysvetlit co a ako a ona aj tak mele to iste dookola...

Sandryicka

Inner: Ja viem,pri HA som strach nemala.Ale teraz Ha neuzivam a cakam na pichnutie vyvolavacky a potom zacnem zase uzivat HA.A za ten cas som pohlavny styk nemala a ani s kondomom ho mat nebudem.Islo mi len o tuto situaciu,o nic viac.