Da sa takto otehotniet?

Inner

ved aj pohladenia, dotyky, bozky su intimnosti...a nemusia byt hned sexualne. Co sme zvierata?
Sandryicka, z toho stresu, co mas kvoli strachu z otehotnenia ani neotehotnies ;-)))

mataBB

ja chapem..tak nech sa ta nedotyka penisom..a vyriesne..ked uz je taky chapavy...aj ked chcem vidiet zenu ktora by z toho otehotnela..jedine ty :D

Sandryicka

Bozkavanie ked sme obaja nahi,vyusti do partnerovho vzrusenia,acasto do kvapociek lasky a mozno az do vyvrcholenia a pri treni o moju vaginu je mozne ze otehotniem,preto som napisala o vsetkom co robime nahy...Chapeme sa?

lenkaa123456

nieje vsetko o sexe, ale myslim ze intimnosti do vtzahu patria. a to s partnerom emate ani petting? ked uz sex nemozte

Sandryicka

lenkaa123456: Mozno mas pravdu,mozno moje prehananie a obavy su zrele na pohovor s psychologom.Rozpravala som sa o tom aj s priatelom,ze logicky chapem,ze to nie je mozne ale potom vecer napr.zacnem rozmyslat ze co ak to a tamto a ci sa to nemohlo nejako stat atd.proste mam vselijake predstavy a potom sa bojim.

mataBB

no to mas teda divnu mamku, ktora sa s este ocividne nejakou 13, 14 rocnou rozprava o otehotneni..tak to je teda sila...

a ze ani bozkavat, ked su obaja nahi :PPP ty si asi panenka maria, ze otehotnies aj zo vzduchu

Sandryicka

Inner: Dakujem si zlata.Ja som normalna baba,ktora studuje na VS,mam priatela 2 roky.Od zaciatku nasho vztahu uzivam antikoncepciu a preto sa teraz takto chorobne bojim.

lenkaa123456

do tretice vsetko dobre: navstiv psychlogaúpsychiatra a to psiem bez srandy. myslim to uplne vazne. je to opodstatnene aby si to svoje dramatizovanie a prehananie zacala riesit.

Inner

mataBB, nie su vsetci chlapi rovnaki... aj s mojim priatelom nemaame sex, od kedy som vysadila hak kvoli zdravotnym kontraindikaciam... nevidim v tom problem, vztah nie je len o sexe...