Da sa takto otehotniet?

mataBB

nie ved nepoznam ta, ani nechcem...zakladas temu, na ktoru cakas odpoved, 10 ludi ti ju da a ty stale dookola len to svoje...aky to ma vyznam???ziadny

Sandryicka

Takze to by si povedala aj babe,ktora by Ti tvrdila,ze je tucna a pritom ma 45kg?Povedala by si jej,ze je blazon?Preco ma urazas?Co Ti na mne tak vadi?Nepoznas mna,mojho priatela a nevies ake to je ked ma clovek chorobne stavy paniky ...

Sandryicka

Tu antikoncepciu co som brala sa nesmie uzivat dlhsie ako 15 mesiacov,mala som migreny,PMS...
A co mam robit ked vidis ako to je,nelahnem si ani naha k svojmu priatelovi,lebo sa bojim,ze ked bude vzruseny tak sa do mna nejako jeho spermie pri ejakulacii dostanu.Asi vazne to nie je normalne,dokonca mam stavy,ze si myslim,ze sme mali sex len ja o tom neviem a nepamatam si to...Takto sa bojim odkedy som vysadila antikoncepciu.Nie je to normalne a velmi ma to obmedzuje v mojom normalnom zivote :-( Som zufala.

lionesssssss

sandrycka, ja ťa chápem, ale ak si mala z HAK problémy, tak si môžeš vážne poškodiť zdravie... môžeš aj zomrieť, neviem aké si mala problémy...

Sandryicka

lionesssssss: No ved ja sa nemilujem s priatelom od kedy neuzivam antikoncepciu.
Nechapete ma,ale utahujete si zo mna.To je presne to iste ako clovek nedokaze pochopit ako moze 45kg baba,ktora ma anorexiu o sebe tvrdit,ze je tucna.Ano mozno mam kyesofobiu.

Sue..

Sandryicka trochu som googlila a nasla som,ze existuje kyesofobia-fobia z tehotenstva,takze asi tvoj pripad

baby inak fajne fobie tam boli uvedene...napr.ze alektorofobia-strach zo sliepok,koumpounofóbia-strach z gombíkov , mageirocofóbia-strach z varenia, venustrafóbia-strach z krásnych žien, xerofóbia-strach z triezvosti (ta je najlepsia):D:D :D...

jankaaaaaaa

sak ona sa s nim ani nemiluje kedze teraz neberie hak a mysli si ze je tehotna lebo priatel jej drazdil klitoris... :D
a sandryicka neviem preco to tu omielas stale dookola. davno si si mala ist o tomto probleme pohovorit s psychologom. lebo hak brat cely zivot sa neda

lionesssssss

Sandryicka, čiže ty radšej umrieš alebo zariskuješ to, že už nikdy nebudeš mať deti ako keby si mala používať iný druh antikoncepcie ???? si šiši? inak, neverím, že máš taký chorobný strach z tehotenstva, keby si mala až taký strach, tak sa s priateľom nemiluješ bez tej antikoncepcie...