Forcapil

lucka1

ahojte,
ja uz uzivam Forcapil takisto dlhodobo, vlasy mi prestali uplne padat a su omnoho lesklejsie a krajsie. urcite odporucam. v lekarni mi povedali, ze je to na mne ci s trochou jedla alebo bez, ako mi to sadne. ja ich uzivam na lacno.

vlásky

Už dlhodobo trpím vypadávaním vlasov,oslabeným rastom a prílišnou slabosťou vlasov, spôsobených pravdepodobne emočným stresom. Neviete mi niekto poradiť, či má zmysel užívať Forcapil, či pomôže?

MiroslavaH

a užívala som ho vždy ráno pri raňajkách. každé ráno raňajkujem cereálie a keď som asi v polovici tak si dám forcapil, zapijem mliekom a pokračujem v jedení.

MiroslavaH

Ja mám skúsenosti. Užívam Forcapil presne 3 mesiace a zajtra si idem kúpiť nové balenie. Som maximálne spokojná. Vlasy mi prestali UPLNE vypadavat, iba pri česaní vypadne pár vlasov, zanedbateľné množstvo. Brala som ho poctivo každý deň 2 tablety a môžem naozaj potvrdiť že pomáha, aspoň mne osobne veľmi pomohol. Zmenu som zaznamenala asi tak pred 2 týždňami, kedy som si uvedomila že mi uz vlasy vôbec nepadajú. Som šťastná a odporúčam vyskúšať.