Forcapil

bajka2

ahojte, tento pripravok som neskusala ale mne pomohli ine vitaminy na vlasy pocas tehotenstva volaju sa foligain, kupujem si ich odvtedy preventivne stale -odkaz odstránený-

tania45

podla mna je uplne jedno ci nalačno či na raňajky... ja si forcapil dávam zvyčajne po jedle a som spokojná tak skús aj ty:)

tania45

podla mna je uplne jedno ci nalačno či na raňajky... ja si forcapil dávam zvyčajne po jedle a som spokojná tak skús aj ty:)

Radoslava

Dobrý večer.Chcela by som sa opytat na uživanie tabletiek FORCAPIL??Nebude to ovplyvňovat menšturačný cyklus,nepribera sa s toho?Lebo mne dost vypadavaju vlasy.Ked douzivam to 3 mesačne balenie a plus čo je ste k tomu 1 mesiac gratis,tak mam stale nadalej pokracovat v uzivani..Aj rok aj tri roky v kuse,a ked nahodou prerusim uživanie tabletiek tak co sa stane po tych 4 mesiacoch??Narastu mi vlasy s toho??Ci je to len zbytočne vyhodenie penazi..Chcela by som aby mi narastli vlasy.Viem uživa sa to s jedlom..V polovičke raňajok a 2tabletky sa užiavju.Dakujem

ADKAAAAAAAAA

dobry den, forcapil som uzivala tak ako je písané v návode a musím povedať že výsledok ma milo prekvapil.. Moje vlasy boli predtým veľmi riedke a zničené nakoľko som používala farby a laky, dnes po 4 mesiacoch mam opäť husté vlasy nielen že mi začali rásť ale sú aj zdravé , lesklé a pevné takže určite odporúčam. Samozrejme počas kúry by ste sa mali vyhnúť farbeniu vlasov a škodlivých prípravkom ... Taktiež neviem ako je to u ľudí ktorí majú geneticky danné riedke vlasy kedže ja som ich od ranného veku mala husté až v puberte sa mi zničili vplyvom farbenia a lakovania ale tento zázračný prostriedok mi ich opäť obnovil a môžem sa tešiť zas z krásnych vlasov... Predavačka v lekárni mi povedala že je to to najlešie čo máme na trhu takže neviem aj cena je prijateľná ... Držím palce

luckaa

..prosím baby, tie čo ste užívali tento prípravok, zahustia sa aj trochu vlásky?Lebo minulý rok som pre problémy so žalúdkom schudla do 10 kíl, a s tým mi vypadalo veľmi veľa vlasov..chcem skúsiť nejaký takýto prípravok, lebo mi je smutno, keď vidím aké riedke vlasy mám :( ..oplatí sa mi kúpiť si ho??

Siskos

Ahojte,
Prave uzivam Forcapil.... balenie na 3 mesiace.
Uzivam 3 tyzden a mozem povedat, ze nikdy predtym som nemala pevnejsie nechty ako teraz a zacinam vidiet vysledy aj na vlasoch.
Nakolko mi zacali sialenene vypadavat v dosledku zmeny prace, prostredia stresov..
No po 3 tyzdnoch uzivania sa to rapidne zlepsuje.
Vrelo dopporucujem