Forcapil

Janulka4

Dobry den, zacala som pouzivat Forcapil pred par dnami.Nechala son si to poslat zo Slovenska pretoze som v zahranici a tu to nie je dostat ale maju divny zapach nikdy pred tym som to neuzivala neviem ci je to typicke pre Forcapil alebo nieco nie je v poriadku mohli by ste mi poradit? Dakujem

Janulka4

Dobry den, zacala som pouzivat Forcapil pred par dnami.Nechala son si to poslat zo Slovenska pretoze som v zahranici a tu to nie je dostat ale maju divny zapach nikdy pred tym som to neuzivala neviem ci je to typicke pre Forcapil alebo nieco nie je v poriadku mohli by ste mi poradit? Dakujem

Annkaaa

Ahojte, tiez sa chystam kupit si Forcapil. Tiez som mala svojho casu problemy s padanim vlasov, aj ked sa to zlepsilo a prestali padat uplne, no vyskytol sa mi zdrav. problem na ktory som mala nasadene hormonalne lieky ktore mi moj stav opat zhorsili, cize idem si davat opat vlasky dokopy. No mne pomohla vtedy najviac vodicka Fitoval odporucam!! A to som z vodiciek vyskusala kadeco...

Veronikaa.7

Dobrý deň, chcela by som sa tiež pripojiť .... aj mne vypadávajú enormne vlasy, tiež používam vodičku alpicort f, tabletky forcapil a tiež som pila aj čaj na vlasy.... no stále nič :/ užívam to 3 týždne .... myslíte, že mi to pomôže? som z toho zúfalá ....

paula123

Forcapil užívam už asi tri mesiace a výsledky sú fakt super. Vlasy mám pevešie a začali sa aj pekne zahusťovať novými vlasmi. Moje vlasy predtým boli katastrofa- riedke,večne zamastené od všakovakých vodičiek čo mi predpisovala kožná a stále sa lámali aj v polovici vlasu. Teraz som fakt spokojná, dúfam, že mi to tak aj vydrží:)