co pouzivat na intimnu hygienu?

Kamcita23

akinom007 niekedy tak niekedy onak? od coho to zalezi, ze co pouzijes? ci len nejako pocitovo??
Bubliii len to mam pocit, ze to neni dostatocne len ta voda, ci mylim sa??

dia58dia

V lete ano. Vtedy je to este horsie. Ja som niekedy bola schopna sa aj viackrat za den sprchovat, len aby som sa lepsie citila. Len potom sa to odrazilo aj na tej spotrebe vody a potom ma ten lepsi pocit hned presiel.

imka13

Kedysi som aj ja používala len čistú vodu, ale najmä v lete som sa necítila dobre. Mala som pocit akoby som furt špinavá alebo akoby som to napísala. No proste taká nesvoja som bola. Najmä keď vonku vysoké teploty a ja ešte aj dopotená, tak taký zvláštny pocit. Preto som aj prehodnotila to umávanie len vodou ;)

Bubliii

Tak je to individualne, mne to staci a aj vsade sa docitas ze voda je naj. A vytok si predsa mozes intimnou kozmetikou aj zhorsit, je to taka loteria podla mna.. dost davno som vyskusala aj ja nieco z toho, co tu bolo spominane a nic mi nesadlo.

akinom007

Bublli / ano je ale v pripade discomfortu a castych problemov sa zena citi cistejsie ked sa umyje niecim. Ked mam napr vytok a 2-3 dni trva kym ma objedna gyn. tak keby sa umyjem len vodou za par hodin sa citim spinavo smrdlavo s prepacenim.

akinom007

Niekedy sa umyvam cistou vodou, niekedy klasickym Lactacydom, tie nove Lactacydy na specificke problemy nepouzivam, skusila som takmer vsetky ale naj je obycajny

Kamcita23

ahojte, co mate osvedcene na intimnu hygienu? co pouzivate? doteraz som pouzivala len normalne sprchac, ktory pouzivam aj bezne, ze na telo, vobec som sa netrapila s tym, ze ma moze dolu nejako podrazdit alebo, ze by mi mohol nejake problemy sposobit, no sposobil, preto zvazujem, ze by som si kupila nieco co je prave na takuto hygienu urcene len neviem co :/

bubble

zvykla som si pouzivat obrusky na intimnu hygienu, ale je to dost financne narocna zalezitost, nehovoriac o tom , ze ma niektore znacky drazdia. minule mi v obchode padol zrak na detske obrusky a rozmyslala som ci by neboli pre mna vhodnejsie, aky mate na to nazor? ved na detsku prdelku musia byt setrne a nedrazdit, ale bojim sa vyskusat. pouzivate niektora?