co pouzivat na intimnu hygienu?

wudia

Matriska v lekarni nebol problem ho zohnat? Ja som myslela, ze sa to da len nejako cez internet kupit alebo co :)
Ty si sa o tomto mydle dozvedela ako??

matriska

IMKA13

Uz aj ja som si toto mydielko zaobstarala. U nas v benu lekarni som ho kupila :) Pouzivam ho sice zatial len par dni, ale super.
Najma teraz ako vonku zacali uz aj vyssie teploty, ze uz hic zacina, tak sa aj tak citim tak sviezo :) S cim som dlho dlho mala problemy :)

imka13

Áno, často, zakaždým keď sa sprchujem.
Nie nie, má to také zloženie, že by nemalo narušiť to prostredie, ktoré dolu máme :)) Coja súhlasím, myslím, že je to úplne logické a bol by nezmysel, keby sa to nemohlo pravidelne :)

coja

skusenost s tym nemam, ale myslim, ze ked je to nieco, co je priamo na intimnu hygienu urcene, tak myslim, ze s tym by nemal byt problem, ze vyrobcovia myslia na to aby to neskodilo, ale prave naopak, nemyslis??

vretienka

IMKA POUZIVAS TO DENNE? MYSLIM CI TO NEJAKO NEMOZE SPOSOBIT PROBLEMY KED SA BUDE KAZDY DEN COSI TAKETO POUZIVAT :/

Bubliii

No tak mi daj priklad nejakeho prirodneho produktu a potom sa o tom mozeme rozpravat ;) lebo to, co kupis v drogerii alebo aj v lekarni urcite prirodne nie je

dia58dia

Bubliii ved ale nie vsetko musi mat nejake chemicke zlozenie. Predsa len v dnesnej dobe uz mame rozne moznosti a aj co sa toho zlozenia tyka :)

imka13

Začala som si viac zisťovať, že čo by bolo vhodné, aby som sa cítila sviežo, dobre. Čo mi nenaruší to prostredie dolu. Posielam ti fotku, čo používam a teda nemám v úmysle to meniť :)

Kamcita23

imka pises, ze si to prehodnotila, lenze co si mam pod tym predstavit? ako sa teraz o seba staras v tomto smere??

Bubliii

Nemozem hovorit za vsetkych, ale mne to staci. Daaavno som mala aj take intimne obrusky na cestovanie, ale uz necestujem tak nepouzivam.. ja som zastanca toho ze cim menej chemie sa "tam dolu" babre, tym lepsie :-)