co pouzivat na intimnu hygienu?

matriska

LEUSCHA

Ty si blazon. To by som nedala. Podla mna to musi stipat. Ale tak kazda jak uzname za vhodne. Ja si myslim, ze Intim Wash je na toto lepsia volba ;) Pretoze aj osviezi a najma je ozaj super proti cervenym bodkam :)

leuscha

ja pri rezných rankách používam klasicky alpu ako to je síce taký krutejší spôsob, no na dezinfekciu asi najlepší

leuscha

aj na rezné ranky? tak to by sa mi veru zišiel, lebo ako holím sa už nejaký ten rok, no aj tak sa mi skoro zakaždým podarí sa trocha dorezať

natalli

Zdravé sliznice potrebujú acidofilné baktérie, laktobacily. Tie pomocou estrogénu premenia polysacharid glykogén na kyselinu mliečnu. Udržiavajú tiež kyslé prostredie na slizniciach a mikrobiálnu rovnováhu.
Odporúčam feminatalplus.sk
feminatalplus.sk
Veľmi svieži

imka13

Matriska to je super, že už ho máš aj ty :) Je to taký lepší pocit, čo?
Vretienka dalo dalo, pretože to zloženie upokojuje pokožku a tiež aj prípadné rezné ranky :)

matriska

WUDIA

Nie nebol, ja som zasla do prvej najblizsej lekarne :) Aj cez internet sa da, ale ja som si ho takto, kedze mam lekaren na skok, takze som s tym nemala najmensi problem. Vies co mne o tomto svagrina hovorila. Lebo ona mavala dost problemy so svrbenim a casto sa na to stazovala, lebo jej to vobec neustupovalo. No napokon sam gyn jej odporucal nech skusi zmenit sposob hygieny, tak zacala patrat, viac o takychto veciach si citat a podobne a dosla k tomuto mydielku. Tak skusila a dobre :)