Nemam priatelov, preco?

Príspevok v téme: Nemam priatelov, preco?
shinji

Nemam priatelov ziadnych.Vzdy ked si myslim ze som nasla nejaku kamaratku tak ma sklame a to tym ze ma ohovara a smeje sa zomna.Vacsinou ma kazdy iba vyuzije a ohovori.Uz som stoho nestastna.Nemam sa komu vyrozpravat,pozalovat ani sa skym zasmiat.Som dost hambliva ale to neznamena ze som zla.Viem si vazit priatelov zial nemam akych:((Neviem kde robim chybu???Poradte mi.

WildWind

veronika: ja chodim do skoly v bb, inak byvam blizko, mozme niekam vybehnut, ak by ti nevadilo ze ja v septembri budem mat len 19 :-D

Veronika_27

Ahojte :) som z BB a mám 22 rokov v septembri :) študujem tu na UMB a kedže som z malého mesta, rozhodla som sa, že tu ostanem cez leto pracovať... trávim tu veľa času a kedže kamošky zo školy sa porozliezali zase domov, tak som tu sama a chýba mi niekto, s kým by som si rozumela, mohla sa porozprávať pri káve, alebo výjsť do kina či na kupko :) ak náhodou má niekto rovnaký problém, môže napísať ;)

Larrra

ani ja nemam kamaratky, v skole ked som na intraku, tak zopar mam, ale tie su teraz cez prazdniny daleko, takze som doma sama, ked sa ozvem nejakej kamratke zo skoly vzdy to zlyha,ja nemam problem aj cestovat, ale jednoducho nemaju zaujem sa stretnut,lebo byvame daleko, doma nemam kamartky ziadne, byvam v malej dedine, kde je malo ludi a neda sa tu ani nikam ist, zaujmy, ktore mam ako korculovanie, beh robim vzdy sama, ja nemam problem sa niekomu prihovorit, nadviazat kontakt a aj by som sla niekam vecer von, ale nemam s kym a neviem ako to zmenit, velmi by som to zmenit chcela, ale jednoducho neviem

endura

Zaujímavá téma, niekedy skoro až zoznamka :-) Moja priateľka má tento istý problém: staré kamarátky ju opustili a nové ešte nenašla. Trvá to už pár rokov, je z toho niekedy na nervy, lebo je extrémne spoločenská a teda trpí. Ja som zase introvert, ale zopár kamarátov mám. Čo chcem ale povedať, že ak niektorí veríte na duchovno, odpoveď môže byť aj prekliatie, či už v tomto alebo minulých životoch. Vtedy je vhodné často prosiť v duchu o odpustenie všetkých, ktorím sme vedome či nevedome ublížili, alebo vyhľadať niekho, kto dokáže kliatbu sňať. Píšem to len preto, lebo nie každému funguje stratégia pozitívneho myslenia "The Secret", a vtedy je dobré zamyslieť sa nad tým, čo za tým asi je.

Nescio

Neviem prečo, vždy mi vraveli, že som zábavný, tak neviem, kde sa stala chyba. Možno je to vo výzore? ako jeden čo tu napísal príspevok ? ,,ludia maju radi peknych ludi,,, myslite si o tom co chcete, ked ste niekomu menej sympaticky ako niekto iny, je pochopitelne ze ma viac priatelov." A čo sa týka známok tak tie ma absolútne nezaujímali. Čiže v tom to nebude.

LightFlame

aj ja mam s tymto problem...problem je v tom, ze kazdy kazdeho ohovara a prave preto som sama..ja nie som na take..okrem toho mi na dievcatach vadi, ze tolko chlastaju..preto mam aj ja iba priatela :)