Da sa otehotniet aj cez plodne dni a ked sa do mna neurobil?

MARICHUJ

Ahojtee prosimm poradtee..uz tri tyzne mi meskaju kramy..s priatelom smee skusali sex ale tak neviem ci maa pretrhol lebo som nic necitila..a vtedy som nemala ani plodne dni,bolo to bez kondomu no ale neurobil sa domna. robila som si tehotensky test a ten mi ukazal ze niesom tehotnaa alee test sa moze aj niekedy zmylit tak neviem zee co prosim poradte..Dikyy

Inner

SofiaLLL - ty mas kolko rokov, ze neovladas ani zensky cyklus? ;-)

Nezelanych tehotenstiev je preto tolko vela, lebo ludia su promiskuitni, nechrania sa a sexuju bez znalosti toho, v akej faze cyklu je zena a veria takym hlupostiam ako ty, ze otehotniet sa da aj mimo plodnych dni.

Skus sa tak logicky zamysliet, preco sa dni volaju plodne a neplodne a odporucam ti nastudovat si dozrievanie a uvolnovanie folikulu ;-)

SofiaLLL

inner to co pises ?? otehotniet sa da len cez plodne dni?? to odkial mas?? sprotost. Myslis, ze preco je tak vela nezelanych tehotenstiev?
Otehotniet sa da samozrejme , ze aj vtedy ked sa do zeny chlap NESPRAVI. kolko takych podobnych pripadov tu uz bolo. preto by som sex bez kondomu a ani inej antikoncepcie, alebo prerusovanu sulozu nikdy nemala je to nezodpovedne a rizikove.