Nejedzte v cinskych restauraciach!

Príspevok v téme: Nejedzte v cinskych restauraciach!
inngridka

cestovanie.aktuality.sk

v cechach vcera odvysielali v spravach reportaz o brutalnom zabijani psikov a maciek, ktorych maso sa podava v restauracii. vietnamci tam kradnu psov z dvorov, utulkov, z ulice...
kozusiny psov a maciek sa bezne pouzivaju na vyrobu malych kozusinkovych ozdob a aj celych kozuchov.
a napriek tomu, ze na Slovensku je to uz vec pomerne znama, najde sa clovek co si povie: "no a co, hlavne ze mi chuti..."
to kde sme uz, ze zereme psov? nie je nahodou pes odpradavna priatel cloveka?

PoPotvorka

a mne je luto aj prasiatok ,kraviciek ,byčkov ,husiciek ,sliepok ,zajkov a tadaaaaaa ...... no tak nezerme !!!

natalia123

Radsej nebudem citat ostatne prispevky, lebo by ma porazilo. Ingrid, aspon ked nieco pises, pis to tak ako to bolo v tom clanku, nie na 100% akoby si bola toho svedkom. Len preto, ze nemas rada cinske restauracie, neznamena to, ze v kazdej z nich sa podavaju psy. v clanku je v kazdej vete napisane UDAJNE, si slepa ci naivna uplne? Ja som par mesiacov praxovala v kuchyni v cinskej restike a hygiena tam bola skvela, je to uplne individualna vec, takze tu prestan robit pletky, ako stara baba na trhu... Hlavne viem, co vsetko su schopne media navymyslat.

dazdovka666

Pes a macka su spolocenske zvierata, vyslachtene k tomu ucelu, aby robili cloveku spolocnika, nie aby ich nejaki primitivi zrali. Rovnako ako by som nikdy neublizila macke alebo psovi, by som neublizila ani krave, ani sliepke ani prasiatku. Keby sme sa stravovali ako v davnych dobach, ked si ludia museli svoju stravu ulovit a zabit, ja by som urcite umrela od hladu. Ale je pravda, ze ak by niekto ukradol moju macku alebo psa a uvaril by si z nej/neho "chrumkavu kacku", bez milosti ho podrezem. Nie som rasistka, ale vsetky neplechy, co sa za posledne roky objavili a strasili Europu, pochadzaju z vychodu a niet sa co cudovat, ked tam zeru vsetko mozne! x-(

GoFruit

Aký je rozdiel medzi psom a ovcou či kravickou či koňom? Prečo jedno nejesť a ostatné áno? Veď už majú ľudia ako domáce milaciky aj prasiatka.

soffa

take veci sa nerobia len na Slovensku.rok som bola na lodi,tam to bolo ine kafe,zlievali sa coca coly,,kavy sa robili do starej,len sa proste zaliala voda,salaty,-primiesavali sa stare do novych,bez toho aby bola miska aspon raz umyla,maso-ak zostalo tak do ladnicky ziaden mrazak,po dvoch dnoch sa pridal niejaky pac,aby sa maso ochutilo (skor aby sa zakryl ten smrad.atd.mohla by som pisat na 2 strany.a bola to vyletna lod,kde chodili na 2 tyzdne mladomanzelia