Silny liek na spanie

Príspevok v téme: Silny liek na spanie
bibba

nie som si ista, ci som tuto temu nevytvorila uz vcera (ak ano, ospravedlnujem sa, ze sa opakujem, ale nejak som ju nevedela najst)

k veci... hypnogeny, zopiclony, dormicumi (ci jak sa volal) mi nic nerobia.
existuju silnejsie lieky na spanie?
to neni mozne ze ja si musim dat aj styri tabletky. a aj tak spim len 5 hodin... prosim dajte tip ak mozte. fakt diky

Pagerdo

Mam problem potrebuval bi som pomocť zo liekom alebo dačo inim čo bi mi pomohlo poradne spat a nič nezobudit podte

sasanasa

Dobry vecer ja mam neskutocne bolesti chrbtice som dva krat opetavana v segmente L5s1 ani jedna operacia neproniesla osoch mam zial len 37 rokov a dcerka 4 SOM ZUFALA a uz nevladzem momemtalne som nastavena na opiaty Targon ktomu uzivam 3 AZ 4 KRST DENE 60 KVAPIEK TRAMALI DALEJ GABAPENTIN AJ PO UZITI OPIATI MAM NADALE BOLESTI CO MAM ROBIT JE TOVNA UZ NA ZBLAZNENIE DAKUJEM na spanie uzivam gerodorm no musela by som pojest asi celu krabicku aby mi spanok premohol boledt toto uz je zufalstvo.

Januska717

..este som zabudla dodat, dolezite je tiez nerobit z toho tragediu ked sa nevyspite, proste trebe vydrzat stavy, ked ste ako matoha :-) a trpezlivo pokracovat v dodrzievani dobrych rad a vitamin. doplnkov

Januska717

Ja som sa s nespavostou trapila vela rokov a uz je to lepsie, po tom co som si zvykla na urcite ritualy ako napr. caste prechádzky na cerstvom vzduchu, lahka vecera najneskor o 6-tej, pred spanim radsej kniha ako televizor, a pri knihe vzdy popijam nejaky caj ako medovku, valerianu, lubovnik...dobra je aj zmes na spanie od M. Trebenovej (Zdravie z bozej lekarne), tu si lahko vygooglite, ale musite si ju sami namiesat. Ja som s tym nemala problem vacsinu z tych bylin som zohnala v lekarni v Eurovei. Aby ste zosilnili ucinok tychto cajov, je dobre s nimi uzivat aj magnezium a vit.B. Dobry je aj Sisak bajkalsky (bud tinktura alebo tabletky), ten sa mi zatial podrilo zohnat len cez Internet. Cokolvek z tychto prirodnych prostriedkov si zvolite je dobre a naozaj pomahaju, len netreba ucinok ocakavat hned po 1-2 nociach, treba trpezlivost a vydrzat ich brat dlhsiu dobu, niekolko tyzdnov a potom popr. vystriedat s inymi doplnkami...Dufam, ze vam tieto rady pomozu, lebo viem ake peklo je nespavost.( Chemiu by som uz nikdy v zivote na spanie nebrala, ani keby som tyzden v kuse oka nezazmurila, v puberte som bola zavisla od rohypnolu a to bolo este vacsie peklo ako samotna nespavost!)

joe5564

fuj to svinstvo Chlorprot. ja som z toho skoro zomrel. nedával by som ani svojmu nepriatelovi. Mne nemali prečo dávať, ale lekári radi robia z bezbranných ľudí pacientov.psychiatria je len obchod s ľudmi a hlavne ide o veľké peniaze!!!!

Lulita

ked jej nepomahaju silne hypnotika, tazko jej pomoze caj, treba CT hlavy, ci nieco neblokuje tvorbu melatoninu a ak su funkcie v poriadku, tak jedine psychoterapia, ak beries antidepresiva, tak tie su pricinou nespavosti, treba zmenit lieky