Antikoncepcia Artizia

Príspevok v téme: Antikoncepcia Artizia
Lubka501

ahojte,

HAK beriem prvykrat, Artiziu mi odporucila moja gynekologicka s tym, ze bude mat aj pozitivne ucinky na plet, trosku sa mi zvacsia prsia a priberiem co by som bola ozaj rada... vacsina sa obava, ze po tabletkach priberie a ja naopak by som prave to chcela, kedze som dost chuda chcela by som vyzerat trosku zenskejsie.

Chcem sa opytat ake mate skusenosti s nastupom takych vedlajsich pozitivnych ucinkov pretoze sa uz beriem druhy blister a stale nevidim ziadne zlepsenie :( dokonca mam pocit ze plet ostava rovnaka alebo dokonca este horsia.

Artizia obsahuje gestoden a je to pomerne nova HAK...aj ked som citala v jednom jeden prispevok o tom ze je to kopia logestu..tak neviem, zda sa vam gestoden dobry alebo mate lepsie skusenosti s inou zlozkou? napr. drospirenon alebo ine

dakujem za odpoved

pau

ahoj, ja ju beriem asi pol roka.. no takto, artizia moze mat u teba aj taketo ucinky, to je individualne, ale original na tieto problemy nie je. na to su ine HAK.
ja osobne som z nej pribrala skoro 10 kg :(( netvrdim ze za to moze len ona, ale aj. a stastna z toho teda nie som, chcem menit. co sa tyka pleti je cca rovnaka, mozno malinke zlepsenie, ale cez pauzu som vzdy paradne vyhadzana, to som predtym nebyvala :( prsia sa mi tiez zvacsili,ale to hlavne s tymi 10kg navyse. takze tak, nie je zla, ale idem ju zmenit, najlepsie asi na yasminelle, chcem drospirenon a nizke davky etynilestradiolu.. ale ten pre teba nie je, ten je praveze proti zadrziavaniu vody a priberaniu.
a este k tvojej otazke, tie ucinky by sa mali ustalit az tak po 3 mesiacoch, takze este pockaj :)

pau

ahoj, ja ju beriem asi pol roka.. no takto, artizia moze mat u teba aj taketo ucinky, to je individualne, ale original na tieto problemy nie je. na to su ine HAK.
ja osobne som z nej pribrala skoro 10 kg :(( netvrdim ze za to moze len ona, ale aj. a stastna z toho teda nie som, chcem menit. co sa tyka pleti je cca rovnaka, mozno malinke zlepsenie, ale cez pauzu som vzdy paradne vyhadzana, to som predtym nebyvala :( prsia sa mi tiez zvacsili,ale to hlavne s tymi 10kg navyse. takze tak, nie je zla, ale idem ju zmenit, najlepsie asi na yasminelle, chcem drospirenon a nizke davky etynilestradiolu.. ale ten pre teba nie je, ten je praveze proti zadrziavaniu vody a priberaniu.
a este k tvojej otazke, tie ucinky by sa mali ustalit az tak po 3 mesiacoch, takze este pockaj :)

Sue..

simonka:pokracuj v uzivani a ak budes mat v najblizsej dobe pohlavny styk tak sa chran kondomom alebo inou formou antikoncepcie okrem HAK....inak silvester super dovod vynechat hak fakt....

silviklh

Lubka501

take ucinky ako ti povedala doktorka,maju skoro vsetky tabletky :-) prsia ti skor myslin,ze nenarastu a ak sa aj zvacsia,len sa ti naplnia vodou a ked hak vysadis,znova sa ti zmensia...
a priberies len kvoli tomu,ze budes mat vacsiu chut na jedlo a ak este nemas,mozno to pride neskor a ak nepride,tak nepribereis,tam ide fakt len o to,ze ti to zvysi chut na jedlo.

Simonka:)

Ahoj, uzivam tieto tabletky, mam prve balenie a vynechala som 2 tabletky z dôvodu, ze bol Silvester ... a teraz neviem, ci mam ist dalej v uzivani, podla dni, alebo mam tie dve vynechane dobrat ...?