Pit, ci nepit ?

jajka001_

ovecka no heroin je taka droga ze staci uzit parkrat a uz si v tom...na alkohol vznika zavislost ovela dlhsie a tym ze je to spolocensky tolerovane sa ovela tazsie z toho dostava...malokto si prizna ze je zavisly...ved vsade nukaju, vsade sa pije

lost

Disciplina.... ale asi zalezi na okolnostiach, prostredi, atd..
Ale niekedy ani to nestaci a nestaci ani ta "hlava"
Raz ta to dostane tak ci tak..
Aby si nad tym vyhral, tj. dozil 50+ rokov tak aby si kazdy tyzden pil a kazdy tyzden nepadol ... to je 1 clovek z milion ludi..
staci 1 zly krok a uz upadnes.. a upadnes znovu.. jeden kompromis a dalsi :)

a zacal si pit po autoatoch alebo pred?

snad si si nezamenil jednu zavislost druhou :)

mimochodom aj tie automaty hram uz asi 5 rokov... :P
tak asi vies ako sa na mna okolie pozera, ale ja to mam pod kontrolou, mohol by som prestat :)
len este kusok.. este kusok...

george303

t333 ja som tiez tak zacinal ale potom si si povedal ze no a co naco sa obmedzovat :D a poznam niektorych chalanov ktory chodili takto cvicit mali tip-top jedalnicek vsetko a zacali doseba sypat rozne prasky co si pod ruku zohnali stereoidy a nevim co v tejto oblasti sa velmi nevyznam a tak im to znicilo pecen ze teraz nemozu ani nic brat a este beru aj rozne lieky a neviem co ... takze vsetko co clovek robi musi vediet robyt hlavou a potom sa to da :D

t333

george303,
tiez som to kedysi takto obmedzoval len na pivo ked som cvicil. na druhej strane tvrdy all. som aj tak nemal vlmi rad.
ale tiez sa smejem na tychto sportovcoch amateroch, ktory sa hraju na profesionalov...
keby som si sportom zarabal nepoviem, ale toto...

Onn

george303
nechem ta podcenovat ani nic a prajem ti aby si to naozaj mal pod kontrolou
ja som si myslel ,ze mam to pod kontrolou a nemal som
poznam 1000 ludii takych co tvrdia ,ze niesu zavisli na alkohole a pritom sa kazdy piatok opijuu

george303

ja zijem normalne plnohodnotny zivot stym rozdielom ze si doprajem aj toho alkoholu ... dokonca normalne pravidelne chodim do posilnovne a tam sa smejem natych chlapcoch co tam cvicie neviem co doseba davaju a ty sa boja alkoholu ako certa pretoze to ma neviem aky vplyv tusim odvodnuje alebo take nieco a ked ma vydia v nejakom podniku ze pijem alkohol tak sa ma pytaju ze a ty naco cvicis ked pijes ?? a ja odpovedam ze cvicim pre dobry pocit :D

george303

lost ano dokazem ... jednu dobu som mal naozaj problem z hracimy automatmi 2 roky som hraval vsetky peniaze isli do strojov aj ked som niekedy vyhral vyssiu sumu tak nadruhy den boli tie peniaze spet v strojoch az som si povedal ze nie takto ja zit nechcem a uz vyse roka som do strojov nehodil ani eurko dufam ze to tak aj zostane a pritom mam prilezitost denodenne pretoze chodim do podnikov kde namna blikaju ... a mozem ti povedat ze zavislost na hazarde je silnejsia ako na alkohole cigaretach alebo drogach pretoze to je psychicka zavislost a to je najhorsie co moze byt .... mne sa uz niekedy aj vnoci snivalo ako hram a to uz bolo vela :D

lost

george303, OK, skusme to :)
dokazal by si prestat len tak teraz?
nie pre mna, ale pre otestovanie svojej schopnosti.
A nie ze povies: "naco by som to skusal teraz ked to nema vyznam, ked to bude nutne, tak to spravim"

tuto vetu som si hovoril pred 3 rokmi ze prestanem sediet za pc viac ako 1/2 dna :)

nie, nie je to take lahke, ver mi. nie je to ani o rozume ako o zvyku a chemii. fajciar ti povie ze znovu zacal fajcit, lebo sa nudil a chybala mu ta rutina.
ja ako (ciastocny) zavislak na istej veci (nie pc) ti poviem ze toto extremne dobre a takmer vzdy plati..