Pit, ci nepit ?

george303

Ked prvy krat hodis mincu do automatu tak je to akoby si podpisal dozivotnu zmluvu z diablom ...doslovne.. Par krat sa mi uz stalo ze som bol v podniku s nejakymi kamosmi ktory este automaty nehrali a pitali sa ma ako sa to hra ze chcu si hodit sak co len dve eurka ... Ziadnemu som neporadil aby hral povedal som mu ze nech tie dve eura radsej zahodi a ze stroje su peklo a vecsina znich mi verilo kedze ma poznaju :D

0vecka

2 jajka nie kazdy sa stane zavislym na heroine su ludia ktory davali heroin napr len jedno leto proste sa dali dokopy s takou partiou ... napr aj Sigmund Freund snupal kokain velmi casto a relativn ejednoducho s tym prestal (aj ked na koks nieje fyzicka zavislost) ale skratka kludne moze existovat clovek a nemusi to byt taky ojedinely pripad ktore pije casto a nieje zavisly...

george303

Ale aj tak vsetko zle je na nieco dobre ... Mam 20 rokov ale na svet sa uz pozeram upne inak jednoduch dospelo ked sa stretnem s rovesnikmy tak sa smejem ake detske veci este riesia vsetko to zle co som prezil ma posilnilo ja to berem tak :D

mimoz

Som alergicky na automaty,znicili nam rodinu,otec hraval,bolo to zle,nastastie s tym prestal,no pije dalej a rodinny rozpocet prepija a nici nas vsetkych.Nepite prosim.

lost

mne hovor :)
ked som dal 1000 eur na stol a za 10 sekund sa vyparili :P

uspesny existuje, avsak je to hra so slovickami :)

odhaduje sa ze v USA je menej ako 50 uspesnych hracov (z 300 mil ludi)

lenze.. podla mna su to len stastlivci, jednoducho ak 20x hodis mincu, tak 1 z 10000000 sa trafi presne sekvencie, to neznamena ze je uspesny, len stastlivec no :)

ja som hraval velmi vela :D
by som aj knihu mohol napisat :)
raz som sa snazil spocitat co ma to stalo :D

george303

uspesny hrac neexistuje :D nikto nieje viac v pluse ako v minuse mozno kratkodobo dokaze ist niekto do plusu ked mu padne nejaky jackpot ... ale automaty su fakt svinstvo .. tie ak ta pohltia tak znicis rodinu rovnako ako alkoholik mozno este viac kedze narobis strasne dlhy ... na alkohole sa neda prepit viac ako 5000e rocne ale na strojoch prehras za rok dom, auto, uspory , firmu a este sa neskutocne zadlzis ... takeho cloveka som poznal dnes je nezvestny nikto nevie kde je ....

lost

nj je to tazke..
ja som hraval tiez dost :)
ale nepripada mi to dnes nejake smiesne :)
a to ja som flegmatik a smejem sa na totalne kazdej srande..

najhorsie je ked vyhravas a nevies kedy prestat, to je brutalne klucovy moment, kde padne 90% ludi...

dalej je najhorsie to, ze ked svoj zivot zveris do algoritmu automatov, tak taky clovek do doslova samovrah (ak ma rodinu tak to je uz no comment)

ono da sa hrat MIERNE, ale to dokaze ledna prave ten 1 z miliona.. (tazko povedat kolko uspesnych hracov exisutje, ale moj osobny odhad je ze menej ako 1 z 1000 hracov je dlhodobo uspesnych)

jajka001_

okrem toho, zabudate na to, ze ten kto pije, tomu to vacsinou nevadi, vadi to okoliu. vy si pripadate ok. zabavni, vtipni, pohotovi, bla bla. a az ked sa nieco fakt neprijemne stane, tak sa - mozno - uvedomite. ale vacsinou ak je tam uz navyk, tak si to sami pred sebou ospravedlnite, na chvilu sa zahanbite, a najblizsie si zas vypijete. ved alkoholici, to su ti ini, to su ti, tam vonku,na ulici, na zemi...

george303

Ja som aj pil aj hral a cim viac som hral tym viac som pil ... poznam to velmi dobre posledna desina na vacku a hovoris si sak co bud alebo :D

Ja som si uvedomil ze s automatmy koncim raz ked som za vecer prehral asi 400eur ked hras nemas pojem o case to asi vies zrazu som vysiel z herne boli asi 4 hodiny rano na vacku ani cent prsalo peniaze ani na taxik tak som isiel cez cele mesto domov vyse hodiny po tom dazdi vtedy som si povedal ze toto nie ..toto sa uz nesmie opakovat ... a zodna na den som stym skoncil jednoducho sa mi tie stroje vtedy zhnusili to nutkanie hrat je tam dodnes ale dokazem to ovladat jednoducho ono sa neda hrat iba mierne bud hras alebo nehras ...