Mrle ľudské

michino

je prevda ze Vermox pomáha, ale mne vzdy pomoze len asi na pol roka, potom sa mi to vzdy vrati.
Nevie niekto preco, alebo aspon co s tym mam robit????

evula

ja som momentalne sokovana..pred vyse mesiacom zistili synovi mrle, on aj dcera boli prelieceni Vermoxom a ja som si tu malu hnusobu dnes nasla v stolici..je mi nanic, citim sa spinava...fuuj a to posledny mesiac vkuse vsetko pucujem, ruky si umyvam, sprchujem sa...

ako to zistim

ako zistim ze mam mrle, posledne dni sa prejedam sladkosti a prvy krat mam svrbenie konecnika mozu tobyt mrle?trva to asi 4 dni

eviak

jednoznacne nejest nic sladke.. absolutne nic, ani len cukor do caju ci trocha sladsie pecivo.. mne to ako dietatu pomohlo

rachel

MIška,ak už nie si dieťa čo predpokladám podľa písania, tie problémy ma trápili dlho. Niekedy aj teraz.Ak si v stolici nič nevidela a mám svrbenie pri konečníku môže to byť aj tzv."zlatá žila" v rannom štádiu alebo prasklinka na konečníku, ktorá sa hojí svrbením. To sú moje skúsenosti.

neobvykle

no ja asi budem trochu sokovat... skusala som hocijake rady...cesnak atd...ale pomohli mi az moje laicke vyplachy konecnika...vzdy ked som citila svrbenia sadla som si na okraj vane a prud vody zo sprchy(letnej) som nasmerovala DO konecnika...samozrejme nie velke mnozstvo...ale tak ze sa mi vyplavovali necistoty...viem je to trosku nechutne, ale mne to za velmi kratky cas vyriesilo tento problem...skus