Mrle ľudské

bea49

skuste prispen, je to to iste ako vermox, ale je to volne dostupne v zahranici (napiste mi). cesnakom a podobnymi radami sa toho urcite nezbavite, je to skor ako prevencia. musi to byt nieco na baze mebendazolu a musi sa preliecit cela rodina a potom riadna hygiena. moja 4 rocna dcerka mala po nastupe do skolky 3x mrle. stale sa jej to vracalo asi v 3-5 mesacnych intervaloch aj po dokladnom vylieceni vermoxom. v skolke akoze nikto o nicom nevedel. no proste trapne. a kedze uz aj doktorka na mna zahliadala, potom sice povedala, ze to ma v sebe asi 40% ludi, ale moc sa s tym nestretava. navyse teraz mame babatko, tak som dcerke obstarala pripsen zo zahranicia, preliecili sme sa cela rodina a mam pokoj. mam ho doma v zasobe, keby nieco. su to tabletky, ktore obsahuju mebendazol, co je latka ucinna na crevne parazity (mrle, hlisty, skrkavky,...). myslim, ze je na skodu, ze take nieco ucinne proti crevnym parazitom nie je na slovensku volne predajne. ale co uz.(bea49@azet.sk)

GabikaKE

Rada by som sa opýtala na mrle ľudské, ktoré sa mojej 14-ročnej dcére vracajú asi každé dva týždne. Nevieme si s tým rady a čítam tu, že by sme mali prehnať hygienu. Určite to spolu skúsime. Ísť k lekárovi je nemožné, kedže je to už dosť veľké dievča a uvedomuje si už všetko a takisto sa zato hambí. Prosím môže mi niekto poradiť ešte nejaké spôsoby? Vopred ďakujem

johny1458796

nebojte sa chodte stym k lekárke da vam vermox date si jednu tabletu a za 4 tydne dalši a v baleni je ich 6 ešte mam doma 4 tablety