Mrle ľudské

miky 15

Tvoria sa nadpriemernym konzumovanim sladkosti .... tym padom cukru ....... Odstranenie ....špecialny liek,neviem ako sa volá :/ ktorý sa bežne na liečbu mrlí dáva .......neodporúčajú deťom ..... Tento postup je potrebný pre úplné odstránenie infekcie

miky 15

Tvoria sa nadpriemernym konzumovanim sladkosti .... tym padom cukru ....... Odstranenie ....špecialny liek,neviem ako sa volá :/ ktorý sa bežne na liečbu mrlí dáva .......neodporúčajú deťom ..... Tento postup je potrebný pre úplné odstránenie infekcie

emma =11r.

a este nieco ja to tak robim ked sa no neviem jak to povedat(vikakam)tak si si dam spodok dole a si umiem potom vam prestane svrbiet

emma =11r.

nemly by ste sa zaco hanbit je ich mam tiez a ma to velmi svrby je to pravda nejecte sldke ja som si dala cokoladu alebo nieco a hned ma zacalo svrbiet raz som nevedela koi tomu ani zaspat ako predvcerom plakala som lebo ma to neuritelne svrbeo nemohla som sa toho sbavit ja si teraz davam take masticky a trochu ma to prestava NIVEA CREME=dakujem ze ste sa dozvedeli o mojom probleme a tom am len 11

janab

Mrle majú radi sladké. Takže vylúčiť sladké jedlá. Nemajú radi kyslé prostredie. Také kyslé uhorky, či kapusta, tak to v čreve určite zarezonuje. Neviem pochopiť ako niekto môže sa hambiť za to, že má mrle. Normálna záležitosť...nechápem. Keby to bola pohlavná nemoc, tak nepoviem, ale mrle, čo má každé dieťa a často aj dospelý?..a áno, je na to liek a treba ísť k svojmu lekárovi a pýtať si recept. žiadne iné vyšetrenia sa na to nerobia, takže len ísť a pýtať recept na mrle..je ked tu čítam niektoré veci , že majú ľudia problém a nemôžu riešiť, lebo sa hambia lekára...bože..nechápem to...a čo potom ženskí lekári, tam sa nehambíte chodiť?...no coment.

filostar

Lék Pripsen se přestal vyrábět a lékárny jej doprodávájí. Na trhu se objevil nový lék se stejným složením proti roupům (mrle). Info: filostar@seznam.cz