Mrle ľudské

dr.house

vermox je len na predpis a po novom aj pyrvinium sirup je len na predpis.. takze hor sa k doktorovi bo doktorke... domace lieky starých materí asi zaberu len tažko... ale kombinovat s cesnakom nezaskodí si myslím...

bejuliq

Ahooyte.. chcela by som sa spytat, ze mne je uz asi druhy tyzden stale zle.. (ale neda sa mi vyvvracat).. asi tyzden pred tym som mala mrle.. myslite, ze by som to mohla mat z toho?? mohli by ste mi dat radu? Dakujem pekne.. :)

lenca

musis vermox dat vsetkym, ktori byvaju s tebou v jednej domacnosti. Ina cesta neexituje, u nas to bolo tiez stale dookola, potom som sa nahnevala, isla za lekarom, nech nam ho predpise pre celu rodinu, odvtedy bol pokoj, pocas tej celorodinnej liecby som vsetko vydezinfikovala, aj klucky na dverach, odvtedy klop klop - sa uz parazity nevratili.

miselka

preco ked pouzivam liek proti mrliam sa mi stale vracaju? aj na preliecenie? uz som ho cely zaplikovala,aj tak su stale spat? co mam robit?

mojko

ahojte mohla by som mrle dostat aj od psa?? ked ma oblizne??? zevraj ma dake cerviky v bruchu a koli tomu nepribera...ci to je uz nieco ine??