Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

ATIDE/ESMERA

ja používam aj zubé nite aj medzizubné kefky a aj ústne vody, a pastu Elmex s fluoridmi, ktorú potom už envypláchnem. Techniku mám nacvičenú od hygieničky, chodím aj na ostraňovanie kameňa, často si kontrolujem zuby, veľmi sa bojím kazov, lebo nerada chodím k zubárovi, bolí to :D :D :D

lionesssssss

Joo, díky za radu, len ja sa vždy snažím znížiť na inteligenčnú úroveň daných ľudí, pretože nemám pocit, že by akýkoľvek pocit o slušnú debatu pochopili

ATIDE/ESMERA

Ja viem, že ma okolie možno cíti, ale je zlváštne, že napr. ja necítim ľudí, o ktorých viem, že sa denne nesprchujú...

lionesssssss

to sú zvláštne zásady

zuby 20 minút ale inak sa sprchuje dva krát za týždeň

ja skapem fakt z daktorých jedincov

Najčítanejšie články