Vianočný darček pre muža

Príspevok v téme: Vianočný darček pre muža
inanitka

ahojte všetci,
mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na vianoce,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :(
prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

AdamKrt

A co tak mu kupi plynovu spajkovaciu pistol, ktora dosahuje teplot cca 1300 stupnov a pouziva sa jak pri roznych kutilskych pracach, tak pri kuchteni.
www.sos.sk

Napr. si potom spolu mozete ukuchtit CREME BRULÉE...

dadala.hyperlinx.cz

Inak je to velmi vhodne na rozne recepty, kde mozno docielit napr. stavnatejsie vnutro niecoho a urobit tomu presnu chrumkavu kôrku, alebo nejake mriezkovanie atd.

V rukach pokrocileho kuchara, ci kuchara nadsenca by to mohla byt povinna vybava :)

AdamKrt

Ked je kuchar, neviem, aky ma postoj k vinku...

Ak ma rad vinko, posedi si niekde pri nom v domacom prostredi s priatelmi, tak takyto set na vino, ktory je zaroven aj sachom....

www.webko.sk

AdamKrt

18.12.2010 bude dokonca nejaka vystava noziarov v Blave....

www.knives.sk

Mozes kupit nieco hotove, alebo skor objednat podla toho, co sa Ti paci, co chces, ako si noz predstavujes, alebo dat do toho co sa Ti bude paci, vytepat inicialky, ci meno...

AdamKrt

Alebo - mu mozes dat vyrobit ci uz noz zatvaraci, alebo tabornicky, alebo kuchynsky na ZAKAZKU u noziara. ORIGINAL, trebars, ktory bude mat niekde aj jeho meno...

AdamKrt

inanitka:

noze ma ? Ale ake noze...

Ma napr. keramicke noze ?
www.keramickenoze.sk

alebo premiove high-tech keramicke noze ?
www.keramickenoze.sk

Alebo povedzme klasicke japonske noze HAIKU s drevenou ruckou z chrom-molybdenovej ocele ?
www.technopol.sk
----------
Pre toho, co oblubuje kuchtenie:
- elektricky parny hrniec na pripravu ryze,
- automaticka pekarnicka na chlieb

zuzuska

Uvar mu jedlo ktore miluje posedenie pri vinku a ako darcek napriklad nejaky parfem je to osvedcena klasika alebo chod po nejakych funny obchodoch ak chces nieco adrenalinove tak bunjee jumping alebo tandem :)

inanitka

hm aj to je zaujímavé :)
ešte dám jednu indíciu, že je zamestnaný ako kuchár,ale nože má, aj kniky a aj veľmi pekné kuchárske rondony,ktoré som mu dala tiež ako darček :) nenapadá ťa ničo na túto tému?