Vianočný darček pre muža

Príspevok v téme: Vianočný darček pre muža
inanitka

ahojte všetci,
mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na vianoce,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :(
prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

AdamKrt

pre polovnika, taktoristu ?

Novy taktor to asi nebude :) Ale mozno nova puska, alebo luk, kuša. Polovnici su tiez zatazeni na noze. Povedzme rucne robena dyka od majstra noziara, umelecke dielo, z damascenskej ocele.

Pripadne ako mensie darceky moze byt ocelove kresadlo /ke dojdu zapalky/, alebo pekny zapalovac, ci skladacia retazova pila.

Velmi dobre by mu mohla padnut, zajazd niekde do Norska alebo Finska v tamojsich oblastiach, spojena s rybackou.

bella fiora

AdamKrt-potrebujem radu,citala som tvoje komenty a ja zasnem nad tvojou fantaziou,ja zase zhanam dar k Vianociam pre 50-tnika ,vasniveho polovnika a traktoristu,je to jeden znami a s priatelom absolutne nevieme co kupit,alkohol nepije..a nejake trofeje alebo foto to tiez sa nam nepozdava,sme zufali a vianoce predodvermi...

reprako

Výborný nápad sú hodiny z obrázkom niečoho čo miluje napríklad s tvojou fotkou :D alebo čo ja viem ak je rybár tak fotku jeho najväčšieho úlovku :) tu sa to dá objednať hodrexshop.sk

filomena667

AkamKrt ... vidim že nápadov máš dosť, ja rozmýšľam nad darčekom pre kamionistu ... sice nie na Vianoce ale darček ako darček :D ... skúsiš poradiť?

inanitka

jeminenko :D dieťa? to mame ešte čas :))
ale našla som predsa len niečo, úplne ma to dostalo, lebo čo už ludia nevymyslia, kupila som mu termosku v úplnej podobe "jeho objektívu" vyzerá to skvele,bude to mať hlavne pri lyžovaní, dať si taký horúci punč či čaj ktorý bude piť z jeho "objektívu" :)))

inanitka

diky moc uvažujem zatial o dvoch možnostiach, no ešte by som predsa len niečo rada od vás počula :)))))
vyše hláv dokopy a nápady sú na svete :)))
pls..

bibi123

oblecenia nikdy nie je dost:O))) asi nezijete v spolocnej domacnosti, inak by mu pernamentne chybala pena na holenie a nastavce na strojcek(ked tie muzske naradia vedia najlepsie oholit zenske nohy:DDD) a co tak mu kupit nieco do auta-dat namontovat vyhrievanie sedadiel, tempomat, navigaciu...