Vianočný darček pre muža

Príspevok v téme: Vianočný darček pre muža
inanitka

ahojte všetci,
mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na vianoce,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :(
prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

lenuska0007

Ja manželovi kazdy rok kupujem Klasické darčeky, ponožky, svetre sa potom Nejaký Kvalitné parfem, najčastejšie tu: eshop.marionnaud.sk popravde myslím, že jemu parfem urobiť radosť, pivo hlavne je to darček pre mňa , pretože potom nádherne Voni :)

falala

co sa tyka darcekov je to vzdy velky problem kazdy rok mesiac co mesiac :D co mozem poradit je nedavny darcek ktory mna osobne prekvapil a potesil zaroven, je to opasok pre muza, vela krat potrebna vec a vela krat sa neda kupit tak ako by sme si to predsavovali. ja som mala stastie, a orem krasneho opasku pravdaze to zabalenie eleho balika bolo super. takze doporucujem thibaudgaudin.com

Veronikkaa

Ahoj ľudí, už máte nakúpené darčeky na vianoce tento rok? Ja už som väčšinu rodiny vyriešila ale potrebujem ešte niečo kúpiť příteli.Přemýšlela som o nejakom peknom parfumu, nemáte niekto skúsenosť s touto stránkou? eshop.marionnaud.sk Parfumy vyzerajú dobre, tak snáď to nie sú falzifikáty, už sa mi raz stalo, že mi prišiel neoriginálne parfum. Ďakujem.

Silviaa1

zalezi co ma vas chlap rad. sportuje? kupte mi nieco na sport, hodinky, pulzmeter, kvalitne sportove oblecenie. ma rad pivo? kupte mu vlasty vyrobnik piva. ma rad adrenalin? kupte mu zazitok, napr jazdu na formuli, zoskok, paraglaiding.
nejaka inspiracia je aj sem
vzdelavac.sk