Schizofrenia

Príspevok v téme: Schizofrenia
pupalka

Moja 20-ročná dcéra ochorela na schizofréniu, momentálne leží na psychiatrii. Som z toho zúfalá, neviem ako dlho sa bude liečiť a či sa z toho vôbec dostane. Už asi nikdy nebude ako predtým. Kto máte podobné problémy, podeľte sa so mou o svoje skúsenosti a poraďte mi, ako ďaalej žiť.
----------------
"Schizofrénia (Schizofrénne psychózy)" www.zdravie.sk
"Schizofrénia" www.zdravie.sk

J111

To si nepamatam, v minulosti som to vedel presne, lebo som ich lepsie pocul, teraz moment, napr. mi povedia, co som si chcel mysliet a take neprijemne hluposti. Je to fakt velmi neprijemne. Dnes som z toho normalne tak trochu mimo.

Jan 22

Však to s tou robotou. Keby sa dalo normalne kludne robit a daco aj zarobit tak by to ani nemuselo takto dopadnut. Ale oni len zodrat človeka na čo najväčší výkon a nedať nič zarobit, len čo to na sódu.

J111

Dochodok navysuju kazdy rok. Byt na dochodku je velmi neprijemne!!! Ja som si myslel, ze aka to bude parada, ale teraz ma to preslo jak psa motor, hoci normalne pracovat by som asi nedokazal, hoci si sem tam privyrobim prekladanim, kedze ovladam nemcinu. Z dochodku sa ani vyzit neda!!! Ja neviem aky vzorec na to vlastne maju. Co ja poznam zopar ludi, tak ti maju dochodky okolo dvestopatdesiat eur. Fakt bomba...

Jan 22

Zdravim, som na invalidnom dôchodku este len 1 rok a chcel by som sa opytať či sa ten dôchodok tiež každy rok navyšuje ako je tomu u starobnych dôchodkov? Vopred dakujem za odpoeveď.

atb

tu na vychode je tazko zohnat pracu.a zial,nemam na to,aby som kazdy den dala na cestovne a telefonaty za pracou.z toho co dostavam,to nie je mozne.