Mám anorexiu?

Príspevok v téme: Mám anorexiu?
veve222

Už asi 4 roky sa zaoberam svojou vahou.mam 17 rokov 162.5 cm a 56kg. Stale len hladam kadejake diety poriadne nejem ked sa najem mam hrozne vycitky a niekedy aj placem. posledne roky sa toci moj zivot len okolo diet a vahy .. citim sa užasne ked niekedy 3dni nejem lebo schcdem schudnut tych 6kg. už di pripadam chorobne aj kamaratky mi to vravia že stale len diety drzim že som už chora ale anoreektičky su chude co ja nie. tak ma to tak zaujima ci mam ppp ci ako:( teraz nejdem cely tyžden jest len it a pit aby som schudla tych 6kg

xyxyz

zbytocne je zahadzovat svoje zdravie kvoli tomu ze chces byt prehnane chuda

tvoj problem je v tom, ze ty nemas anorexiu, ale ty ju CHCES mat, vedome..ale to nie je ako kupit si cukrik v obchode, to je porucha ..no ale o tom potom

v tejto teme koncim, si beznadejny pripad...a fakt len cakas kto ta podpori ale ver tomu taky sa nenajde, normalny clovek nikdy nebude suhlasit s tym co robis

veve222

nie nechcem tam skoncit... takto som to tiež skusala ale nevydrzala som to dlho a zas som prestala jest..aj ked som hrozne hladna a mám chut ist do kuchyne a najest sa.. bojim sa hrozne že priberiem všetko by bolo zbytočne:(

xyxyz

ale ty mozes byt chuda..jest sa da aj zdravo, netucne veci fajnove salatiky ktore ja osobne milujem, celozrnne pecivo , ovocie, jogurty atd

a hybat sa! a schudnes...ty chces fakt skoncit na psychiatrii? tymto pristupom tam mas uz otvorene dvere

veve222

neviem jednoducho sa zdvoverit povedat niekomu o moom probleme kto to chape a kto vie že to nieje lahke.. kamaratky to nechapu ako mi je.a rodine to povedat nechcem. ja v podstate s tým chcem aj nechcem prestat.. chcem koli tomu že už nevladzem sa pozerat na všetkych ako si vychutnavaju jedlo.. možu sa najest bez vycitiek a nechcem lebo chcem byt chuda:(

xyxyz

ja ta aj tak nechapem..zalozila si tuto temu a priznala si si, ze mas nejaky problem, prehnana dietarka

ked ti chce clovek trochu pomoct tak hned si najdes nieco proti tak o co ti ide??

aby ti clovek napisal: ano, dobre robis, len tak dalej, sme na teba hrdi?

ved sa uvedom, predpokladam ze namas 14 rokov a ze mas hlavu tak ju aj zacni pouzivat

o co ti ide????prosim ta vysvetli mi to

xyxyz

jasne ze takto schudnes...ale bud si ista ze minimalne skoncis niekde na infuziach alebo ked to zisti tvoja rodina tak na psychiatrii

a uprimne, aj ti to trochu prajem, lebo inak sa nezobudis, mozno sa potom uvedomis...ze ti tu clovek niekto nieco rozprava mas v pazi tak nechapem naco si zalozila tuto temu??????

xyxyz

vies co kludne mi never ale ocividne nevies nic o chudnuti a o racionalnej strave..to iste ti povie kazdy odbornik

kludne nejedz nic, ty skoncis niekde na infuzii skolabovana nie ja a a ked chces byt chorobne chuda jak vyzla tak bud..som zvedava kto ta potom taku bude chcet

a pozri si toto video, ale naozaj si ho pozri a potom sa k nemu vyjadri: youtube- stop anorexii