Mám anorexiu?

Príspevok v téme: Mám anorexiu?
veve222

Už asi 4 roky sa zaoberam svojou vahou.mam 17 rokov 162.5 cm a 56kg. Stale len hladam kadejake diety poriadne nejem ked sa najem mam hrozne vycitky a niekedy aj placem. posledne roky sa toci moj zivot len okolo diet a vahy .. citim sa užasne ked niekedy 3dni nejem lebo schcdem schudnut tych 6kg. už di pripadam chorobne aj kamaratky mi to vravia že stale len diety drzim že som už chora ale anoreektičky su chude co ja nie. tak ma to tak zaujima ci mam ppp ci ako:( teraz nejdem cely tyžden jest len it a pit aby som schudla tych 6kg

xyxyz

ajtak ked nebudete nic jest tak nikdy neschudnete, pretoze telo si v takom pripade robi este viac tukovych zasob, tzv na horsie casy, aby malo z coho zit..

veve222

lenžeja to neviem.. ja sa necitim potom dobre. jednoducho neviem jest .. jedlo by som najradšej uplne vyradila zo svojho zivota a nejedla... nikdy... a ty prestan vobec ma nepoznas nevieš čo preživam tak tu nehovor že sa dorabam nikto ti nekaže aBY SI to citala...

Lucii

veve urcite nechudni ze prestanes jest uplne lebo potom priberies 2kg len z nejakeho bananu alebo co...proste vyluc sladkosti biele pecivo sladene napoje prilis mastne a slane jedla...ja som schudla 14kg asi zhruba za rok...na ranajky jedavam cerealie svacina len nejake ovocie potom obed normal a potom som sa uz dost obmedzovala ze len nejaka zeleninka a tak..ale teraz musim jest na veceru pecivo atd:/proste je to teraz cele na prd

veve222

luci: joj mat tak tvoju vahu...to ti verim teraz ti musi byt super až na tie zdrav. problemy..a co ta trapi?.. no ja som na tom otrasne:((( 162.5 cm a 56kg:(((((((((((((( možem tych 6kg za týžden schudnut ak nebudem NIC jest? z kolko kg si ty chudla?

Lucii

xyxyz- ja sa nehadam ci si drzala viac diet ako ja:D...mozno si typ co drzi dietu potom zas priberie drzi dietu zas priberie a nema problem..lenze niekto drzi dietu schudne a potom uz len chudne az z toho vznikne anorexia popripade bulimia a nieje take lahke s nou skoncovat

Lucii

veve asi rok a pol..a meriam 166 a vážim 46..viem že to nieje nejako extremne malo..ale mam zdravotne problemy kvoli tomu takze musim pribrat..aj ked nechcem! teraz mam svoje telo naozaj rada a ty si natom ako?

Lucii

Veve presne si to vystihla...takto sa cítim momentalne ja...a este k tomu teraz posledne dva tyzdne ma doslova vykrmuju pretoze mam malicko a zdravotne problemy sposobene nizkou vahou a ak chcem byt o5 zdrava musim pribrat aspon na 50kg