Mám anorexiu?

Príspevok v téme: Mám anorexiu?
veve222

Už asi 4 roky sa zaoberam svojou vahou.mam 17 rokov 162.5 cm a 56kg. Stale len hladam kadejake diety poriadne nejem ked sa najem mam hrozne vycitky a niekedy aj placem. posledne roky sa toci moj zivot len okolo diet a vahy .. citim sa užasne ked niekedy 3dni nejem lebo schcdem schudnut tych 6kg. už di pripadam chorobne aj kamaratky mi to vravia že stale len diety drzim že som už chora ale anoreektičky su chude co ja nie. tak ma to tak zaujima ci mam ppp ci ako:( teraz nejdem cely tyžden jest len it a pit aby som schudla tych 6kg

veve222

presne tak nieje to vobec jednoduche ... ked nahodou nedrzim dieta(max 3dni vydrzim) citim sa hrozne zle je mi do placu že nemam kontrolu nad sebou a to sa vobec neprejedam aby ste ma zle nepochopili .. len jem ..k psychologovi nejdem urcite.. je to važne kolotoč, tužba po dokonalosti je silnejsia

Lucii

Vidno že ty si tieto problémy nemala ani nemáš...keby sa to tak dalo povedať si " o dobre už nedržím diétu.." :/

Lucii

xyxyz- Nesúhlasím s tebou, niekedy si uvedomia, že s nimi nieje všetko v poriadku len potom je problém že nevedia ako sa z toho vyhrabať aj keď vedia že anorexiou trpia

veve222

to je tvoj nazor, ako myslís.. neviem čo by som z toho mala ale beriem.. nehovorím že ju mám...len hovorím o svojom probleme

xyxyz

podla mna nemas ziadnu poruchu, ty chces byt len zaujimava..anorekticka si nikdy dobrovolne neprizna ze ma problema nepyta sa druhych, ci ma anorexiu