Reflexná masáž chodidiel

samko r.

No vidíš a tá moja potvora v tom zdravie nevidí!!!! A zadarmo!!! Ale v lekárni vitamíny kupovať, to hej. Basom jej magickuô oko.

samko r.

Matkááá zem, čo som to napísal!!! Myslel som tým ten zákaz, resp. odučenie fajčenia. Ono po nočnej to horšie zapaľuje.

ethel

:-)))))) to sa smejem na tom sopli..
ja som už raz prestala a vydržala som 6 mesiacov a potom som sa dala nahovoriť na jednu a bola som späť...teraz sa držím skvele-krabička na 3 dni..to je u mňa úspech..

samko r.

Lupča, Ladce? Elinka, všetko sa dá, len treba riadne chcieť. Ja som bol do 1993. roku silný fajčiar, keď som robil 24 hod. šichtu, tak padlo 40-60 cigariet Mars. Potom som začal mávať po zapálení cigarety závraty, tak som si kúpil strojček na šúľanie cigariet a šúľal som si rozdrvený skoroceľ. Toto mi poradil môj kamarát slovenský bylinkár, ktorý mi v tom čase bol kolega. Po týždni som mal celkom vsugerované, že doteraz som fajčil toto "seno" a viac som do úst cigaretu nedal a keď cítim tabakový dym, dvíha mi žalúdok. Keď o mne vtedajší kamaráti počujú že nefajčím, nikto nechce veriť. Minule hovorím kolegovi ktorý si zapálil " nefajči, lebo sa ti chytí sopeľ a vybuchne ti hlava!" Nedajú si tí mladí povedať.

ethel

my sme tu mali cementáreň,ale už ju zrušili a Biotika tiež pekne smradí,keď zafúka...a bývam na dosť frekventovanej ulici,takže smogu sa nevyhnem..a ešte si to aj zhoršujem tým,že fajčím a neviem prestať,tak obmädzujem..