Bio Colostrum - skúsenosti

Príspevok v téme: Bio Colostrum - skúsenosti
xixia

Dobrý deň, moja 8 mesačná dcérka je veľmi často chorá. Už dva krát sme boli v nemocnici - zápal obličiek a zápal pľúc. Ešte neprešiel ani týždeň od toho ako sme prišli z nemocnice a už zase má teploty. Kúpila som jej v lekárni bio colostrum tekuté - vraj by jej to mohlo pomôcť prekonať chorobu a podporiť imunitu. Máte niekto s týmto prípravkom skúsenosti. A tiež neviem ako sa má užívať aby sa dcérka vyliečila.

MartinaBA

Ak by ste sa chceli zapojiť do testovania, napíšte komentár pod článok www.nasezdravie.sk a možno získate testovacie balenie zadarmo.
Pre ten web sa hľadajú stále testeri, takže dajú sa testovať rôzne doplnky stravy zadarmo. Prevažne od slovenských výrobcov.

zolii

ja som sa dal tiez ukecat a skusame doma kolostrum, dost som o tom precital, dobre to je rozpisane aj tu: imunita.online takze zatial po mesiaci uzivania (tabletky) mozem povedat, ze sa na mna nic nelepi (a to mam vzdy na zaciatku roka problem s kaslom), malemu sme vzali tekute, zatial tiez musim poklopat

marika11

s kolostrom mam naozaj velmi dobre skusenosti. Na detsku imunitu je to asi to najlepsie. Našim deťom to dosť pomohlo. občas v takýchto predchrípkových obdobiach a počas chorob im to skombinujem aj s probiotikami. Ak ide o konkretny prípravok tak ja som skúšala iba toto zena-in.cz ale som naozaj spokojna. Dufam to dcerke pomoze

maamonka

Dovolím si nesúhlasiť s príspevkom
od 5qo
\"tak tekute kolostrum je pravdepodobne podvod lebo jedine tekute co tu je u nas neuvadza obsah kolostra.\"

pretože my doma používame tekuté kolostrum z nemecka a mám k dispozícii vyjadrenie výrobcu pre Ministerstvo zdravotnictví ČR kde je uvedené aké je zloženie. A práve tekuté kolostrum obsahuje 100% mleziva, ktoré je odtučnené a zbavené kazeinu a žiadne pridané látky. A je za bezkonkurenčnú cenu.

5qo

tak tekute kolostrum je pravdepodobne podvod lebo jedine tekute co tu je u nas neuvadza obsah kolostra a kde sa nepise obsah tak to znamena ze sa nemaju cim chvalit . kup si v talbetkach vysyp si ho daj tam trosku vody rozmiesaj a to daj dcere . predavaju sa kapsule kde je 500mg ,mala by si jej davat takych 3x2 capsule dene ,najelspei cenovo u nas vychadza od firmy symbiotic, ja si nikdy nic nekupujem kde neni napisane co a kolko toho je v tom