Bio Colostrum - skúsenosti

Príspevok v téme: Bio Colostrum - skúsenosti
xixia

Dobrý deň, moja 8 mesačná dcérka je veľmi často chorá. Už dva krát sme boli v nemocnici - zápal obličiek a zápal pľúc. Ešte neprešiel ani týždeň od toho ako sme prišli z nemocnice a už zase má teploty. Kúpila som jej v lekárni bio colostrum tekuté - vraj by jej to mohlo pomôcť prekonať chorobu a podporiť imunitu. Máte niekto s týmto prípravkom skúsenosti. A tiež neviem ako sa má užívať aby sa dcérka vyliečila.

roxy455

Mne osobne colostrum veľmi pomohol. Hlavne si treba vybrať kvalitný výrobok. Ak máte záujem vedieť viac, napíšte mi na mail.

naty88

no, neviem aké je to vaše balenie, lebo ja mam colostrum od jednej nemeckej firmy a tam je napísané dávkovanie 1-2 polievkové lyžice denne. A 20min po a pred užitím by sa nemalo jesť ani piť nič teplé.

janab

..alebo zájdi za svojou detskou lekárkou, ved ona poznám zdravotný stav dcérky, takže by mala tiež poradiť..ak jej nedôveruješ, tak ju treba vymeniť..

janab

Nemám s tým skúsenosť, videla som v telke, že to má dobrú odozvu a vraj je to veľmi účinné. Vlastne je to mliečko, ktoré sa tvorí matke po pôrode prvých 7 dni?..tak nejako..dcérke by mohlo pomôcť a ja by som asi zašla do hociktorej lekárne a opýtala sa lekárničok, oni ti určite poradia ako to podávať dieťaťku.