názor

sob rudolf

Milá alchamilka, akokoľvek sa rozhodneš, bude to správne. Žiadny životný štýl nestojí za to, aby si bola nešťastná a ak máš pocit, že vitariánstvo je to pravé, skús to. Kedykoľvek to môžeš zmeniť.

sob rudolf

Milá alchamilka, akokoľvek sa rozhodneš, bude to správne. Žiadny životný štýl nestojí za to, aby si bola nešťastná, teda ak máš pocit, že vitariánstvo je to pravé, skús to. Kedykoľvek to môžeš zmeniť. Držím palec.

sob rudolf

Žiadny životný, ani ten diétny štýl nestojí za to, aby preň bol človek nešťastný. Možno to znie ako klišé, ale je to tak. Takže milá alchamilka, akokoľvek sa rozhodneš, bude to správne. Držím ti palce.

TrainingBoy

alchami ano to mas pravdu, treba zbierat informacie, preto nechapem tvoje unahlene rozhodnutie pre vitarinarstvo, sice som tu temu necital ... vsak mas cas, zisti si vsetko co potrebujes a rozhodni sa ... moj nazor je za zdravu vyzivu, to je podla mna zlata stredna cesta a na dnesnu dobu je to stale pomerne nezvycajne, ja si totiz neviem predstavit ze by som si dal jablko a isiel cvicit, ze by som sa vratil vycerpany a dal si jablko a ze pred spanim by som si dal jablko, to by som z toho treningu moc nemal a je tam viacero podobnych veci co sa mi zda byt nevyhovujuce, no nejdem vsetko spominat, osobne si vsak myslim ze by clovek nemal stravu riesit az prilis, ked sa clovek bude furt stresovat nad tym co zje a co nie, tak mu to nemusi vobec prospiet
ja sa stravujem zdravo a citim sa dobre, ale obcas dostanem chut na nieco "nezdrave" a dam si, no a co? nie som z porcelanu, hlavne ze sme spokojni s tym ako sa veci maju :) ... osobne si neviem predstavit vianoce bez kapustnice a vyborneho zemiakoveho salatu s nezdravou majonezou :D :)))

alchamilka

whee_ee: a ty si vitariánka ked sa ťa to tak "dotklo" či čo?! ved treba zbierať informácie názory za aj proti nie sa dotoho bezhlavo pustiť

alchamilka

ale toto je len téma... nie hodnotenie osobnosť človeka! a nechcem robiť experminty na sebe , ale máš pravdu inak to nejde sto ľudí sto názorov a bola to len otázka ja vitariántvo neosočujem v žiadnom prípade , ale vy nemôžete vedieť ako je to v skutočnosti tie zvieratá majú iné podiemnky ak už porovnávame a jedia aj iné minerály zo zeme preto tá otázka

whee_ee

Alchamilka, prepáč, ak sa ťa dotknem, ale v inej téme si sa sprepáčením pchala Watermelon do zadku a odrazu toto? Si zistila, že na to proste nemáš, či čo? .. Zvláštne. Ospevuješ vitariánstvo a zrazu ... :D Tak ale ok, človek mení názory.