neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

AdamKrt

doubledog:

toz radsej par krat preplesk po papula, doma ohnut cez koleno a par krat vydriet susku na sucho, nech idu plakat na polienko do kuta ? :)

doubledog

dexter:
zeny su proste stadovite tvory, dost casto robia iba to, co ine zeny.

watermelon:
ved som zas netvrdil, ze to plati na 100%.

adam:
byt slusnak a gentleman je fajn vec. akurat sa treba zmierit s tym, ze zeny to moc neoslovuje.

AdamKrt

bibba:

to nie su ziadne vyhovorky. Keby som sa nahodou rozisiel s priatelkou, mam obavy z toho, ze pokial by som si potom znovu hladal priatelku, tak samozrejme bude sa chciet milovat. Nepaci sa mi predstava, ze ked to cloveku nebude vychadzat, klapat, tak by som takto mal vystriedat viacero zien. Proste sa mi to nepaci. I terajsej priatelke som povedal, ze nemam problem s milovanim, ale kludne si ho viem predstavit i po svadbe. Je to presne z toho dovodu, ze povazujem za zbytocne s niekym spat, pokial k nemu nic necitim a nie som pripraveny s dotycnou osobou si zalozit aj rodinu. Naco mam trtkat ako zajac vsade okolo seba ? Nevidim v tom zmysel. Neni na mne ziadna vada a je mozne, ze prave pre to, ze som si na zeny nejak nedovoloval si to v minulosti zle vysvetlovali... To uz tu clovek nemoze byt slusnak, gentleman, aby nebol povazovany za nieco abnormalneho ? Ved je to obycajna zenska zavist, ulovit chlapa, ak maju o neho zaujem ostatne zeny. Kopec zien narieka, ze maju s muzmi problem a pritom existuje kopec dobrych muzov, ktori su casto ignorovani... Zeny bojuju uz roky za emancipaciu, ale ked dosiahnu svoje a muzi ich tak beru, ako rovnocenne, obracia sa to vsetko proti muzom. A tak je zaujimavejsi kdejaky chrapun, na ktoreho zeny letia a potom vyplakavaju. Dobre im tak, ked to nema rozumu... :)

AdamKrt

doubledog Dnes 10:48:

tiez sa mi zda, ze mas pravdu, ze sa im casto panic zda divny... Nechapem to, je to chore. Ale na druhu stranu - muzom to nevadi, naopak - pannu by chcelo vela muzov. Kam to spejeme, ked sa clovek hodnoti podla toho, kolko partnerov vystriedal. Ved to signalizuje nie skusenosti, ale NESTALOST, NEVYZRETOST. Takemu cloveku stale nieco neni dobre a dalsi partner si nemoze byt isty, ze nebude dalsim zarezom u tej osoby...

AdamKrt

bibba Včera 22:56:

pises, ze keby si sa zamilovala... Ty nemas vztah, len o nom spekulujes, ale mas vztah a je Ti to jedno, ze iba sexujes...? :) Ak Ti to nevadi, potom klobuk dole nad takym flegmatizmom. Co ked to bude nejaky pretahovac, ze pretiahol 5000 zien. Ten by bol skuseny, vyhovoval by, keby si ho milovala ? :)
--------------
bibba Dnes 01:48:

ano, najde sa aj chlap, co chce cakat a i ked ma silne pudy, dokaze ich prekonat. Ja som cakal do 31 a pokial som nemyslel vztah vazne, tak som si radsej ani nezacal. Ved aj na co ? Len tak vyskusat ? S niekym cudzim ? Naco ? Aby som nieco nachytal ? Na to sa mam dost rad, aby som len tak nieco take skusal. Naviac v buducnosti by mohol clovek ohrozit aj partnerku. Nie kazdy ma sklony k tomu, ze aj ked su silne sexualne pudy, ze ich nevie ovladnut. Nie sme kraliky... Ad Tvoj celibat - rok a pol ? Aky celibat ? To je prestavka... Take som mal casto /i dlhsie/ pauzy medzi rande a to som si nic sexualne nedovoloval... :-D Mne sa nezda vtipne sexovat na pockanie s kdekym a keby sa nahodou nieco prihodilo, tak potom dietatu vysvetlovat - vies, smykla sa noha... Alebo aby sla zena na vyskrab... Brr. Ale chapem, doba je spotrebna a v nakupnych centrach pobehuju vyfesakovane spotrebne pipiny, ktore si nechcu kazit image a idu s dobou... :) Len nie vsetko nove je dobre. Netreba bezhlavo preberat vsetko, ale treba si vediet vyberat a pohnut trochu rozumom.

bibba

no vidis. ano. a co? sme rozni. a naco sme vlastne dosli? niekedy su take zbytocne tieto diskusie. cudujem sa ze sa tu tolko vypisuje, my ludia asi fakt nemame co na robote

dexter

ty si smiesna...
"by si priali aby vasi partneri nemali nikoho ani pred vami ani po vas" ...napisal toto niekto z nas??? toto je
ja velmi dobre viem, ze su ludia, ktori to vidia tak ako ty a dokonca ich ani nedosudzujem a prave to je ten princip toho celeho - svet nie je ciernobiely a nie vsetci vidia vsetko rovnako, nie kazdy ma rovnaky zivot.
su taki ako ti, su taki ktori su panny do 30 a viac, su taki ktori partnera nemaju cely zivot...kazdy je proste jedinecny.