neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

Panic-100%

watermelon - Ďakujem za uznanie, len je škoda, že s mojími názormi často nesúhlasia aj moji rovesníci.

watermelon

Panic 100%: mas moje uplne sympatie, taki chalani ma vzdy pritahovali, teda s takym zmyslanim, aj mne sa protivia individua co skacu z aferky do aferky. Moj manzel bol tiez panic a bolo to uzasne (ja som teda nebola takmer o nic skusenejsia), velmi sa snazil a snazi pri kazdom sexe hlavne aby som ja bola uspokojena, cize chcem tym povedat, ze kvalita sexu nezavisi od mnozstva partnerov a sex. zazitkov.
Fandim chalanom ako ty a drzim vam palce, aby ste nasli tu ozaj pravu.

Panic-100%

Laco24 - Viem, že je nás viac a, že sme častokrát ingorovaný a baby nás možno väčšinou berú len ako kamarátov ale mne je to úplne jedno. Keď chcú tie sliepky nejakých búchačov a potom budú vypisovať, že sú im neverný tak to je ich problém. Tak im treba. Ja som slušný a NIKDY! by som nepodviedol holku kvoli tomu, že si chcem vyskúšať aj inú. To robia proste chudáci čo majú slabú vôlu a nevedia si odoprieť kúsok rozkoše ktorú môžu zažiť s milovanou osobou. Kľudne budem aj panic do smrti ale kurviť sa s kažkou ktorá sa ponúkne to teda nebudem. Nech si každý myslí čo chce a aj to, že mi to nevíde so žiadnou ale proste si chcem počkať na tú "pravú" a hotovo. To chcem.

AdamKrt

cajik:

tak to necitaj. Neviem preco tu furt niekto vytahuje nejaky orgazmus. Ked na to dojde rec, tak to spomeniem tak bezne, ako ked si idem do samosky kupit rozky. Som len otvoreny... :) Z coho vsetkeho mne tu vlasy dupkom vstavaju a co vsetko sa mi zda nechutne a netrham si preto zily... :)))

Panic-100%

bibba, ja mám napríklad 19 rokov a som stále panic. Nie je na tom nič zlé. Jediný dôvod prečo som panic je ten, že nie som nejaký dilino čo chodí na diskotéky a tam si hladá nejaké pichadlo. A samozrejme je to aj tým, že nemám na baby šťastie. Ale to neznamená, že si teraz hneď idem nejakú hladať len za účelom skúseností. Radšej si počkám, a keď k tej babe budem aj niečo cítiť tak potom môže byť sex a nie len sex na jednu noc a dovidenia. To je pod moju úroveň spať s babami ktorým ide len o sex.

cajik

Z celej vasej diskusie vyplyva, ze aj tak je nahovno o tom diskutovat, lebo kolko ludi, tolko nazorov.

Mima, myslim si, ze keby si ho mala skutocne rada, tak ta takato otazka ani len nenapadne. asi mas nejake pochybnosti (?). ak ta na nom nahodou pritahuje len to ze je "mily a dobry" tak to asi nema velmi vyznam, lebo na lasku treba trochu viac..

A co sa tyka toho jeho panictva - moj "panic" je milionkrat lepsi ako ktorykolvek iny "skuseny" ktoreho som pred nim mala...to ale samozrejme neznamena ze ten tvoj bude tiez fajn ;)

Adam - neviem kto tu spominal tie tvoje vyroky, ale ja som ti to uz tiez hovorila, v "kazdej druhej" teme sa chvalis ze frajerke robis mokre orgazmy, je to take nechutne citat, ze mi stoja vsetky vlasy dupkom