Neviem Bojim sa

Príspevok v téme: Neviem Bojim sa
Igorko355

Ahojte môzte mi pomôct poviem vam to postupne zacalo to marihuanov ano vyfajcil som jej vela potom som sa akoby rozdvojil to po case preslo stale som pocitoval uzkost z niektorych veci myslel som si ze mam rakovinu lebo som si neco cital na internete mal som horzne depresie nemohol som spavat budil som sa... teraz si myslim ze mam schizofreniu strasne sa bojim cely sa trasievam nespim skoro vobec aj ked zaspavam tak mam v hlave take seliake myslienky a to si myslim ze je naznak tej schizofrenie ale ked mi niekto povie ze ju mam tak proste mne sa to v hlave a ta uskost este zhorsi a ked niekto povie ze nic ti neni tak ma to ukludni ja neviem co to moze byt mam strasny strach prosim pomoc =(

Cherry

V takomto prípade len dve veci - psycholog a hlavne už nehuliť - nie je to všeliek ako sa to všade prezentuje a huliť tiež treba vedieť.

Igorko3555

ja pocujem len vnutorny svoj hlas a ten si vie vitvorit kazdy ...ale co ja viem ked pocujem hlas co neviem odkial prichadza tak ma chyti uplne taky zachvat ze uz to prichadza

jajka001_

igorko kazdy pocuje svoje myslienky. schiza je ked pocujes take cudzie zle hlasy ktore ti hovoria zle veci. ze mas niekomu ublizit, ze ta niekto prenasleduje a tak.