Neviem Bojim sa

Príspevok v téme: Neviem Bojim sa
Igorko355

Ahojte môzte mi pomôct poviem vam to postupne zacalo to marihuanov ano vyfajcil som jej vela potom som sa akoby rozdvojil to po case preslo stale som pocitoval uzkost z niektorych veci myslel som si ze mam rakovinu lebo som si neco cital na internete mal som horzne depresie nemohol som spavat budil som sa... teraz si myslim ze mam schizofreniu strasne sa bojim cely sa trasievam nespim skoro vobec aj ked zaspavam tak mam v hlave take seliake myslienky a to si myslim ze je naznak tej schizofrenie ale ked mi niekto povie ze ju mam tak proste mne sa to v hlave a ta uskost este zhorsi a ked niekto povie ze nic ti neni tak ma to ukludni ja neviem co to moze byt mam strasny strach prosim pomoc =(

Igorko355

dal som si vcera 90 klikov 60brusakov par drepou a stale som nezaspal... to bude v hlave proste raz som si neco precital to ma tak ukludnilo ze som zaspal a som sa zobudil az rano a teraz stale myslim na to iste a zas je setko take popletene ach jaj

beeruus

no ja mam tiez sny jak z filmu :) ale ja ked mam nieco, tak mi pomoze ak pocuuvam dubruu hudbu ale ukludnii ma ked sa hyybem..chapes..ze cvicim alebo tancujem..skus si dat seriu..budes mat priival endorfiinov :) a tiez caj na ukludnenie pomaha..to su moje skusenosti..newm ako by som ti viac poradila :)

Igorko355

šak to sa aj deje zle sny stale zobudzanie ale teraz to skusim tak ze sluchatka a je to =) pekne a uvidim jak to pojde

beeruus

to sa mi paaci :) pusti si niejaky dobry film alebo co a nemysli stale na tu istu vec...lebo ti zacne uz len z tych myslienok prepinat :D

beeruus

ja neviem...nepoznam ta tak dobre aby som tu mohla robit urychlene zaveri :) ale ak sa tym budes zatazovat, tiez ti to nepomoze :)

Igorko355

myslis ze si mam prestat zatazovat hlavu nejakou *Schizofreniou* ??? od toho nahulenia su uz 2 mesiace tak to uz by bola ta schiza ked to odstartovala marihuana ,v dost velkom stadiu nie? ´=)

beeruus

pocuj ja mam niekedy zas taku uskost ze sa mi divne hovorii...rposte sa zacnem trochu zajakavat...tiez som rozmylsla zeby som skocila ku psychosovi..no uviidm..kazdy amme nieco..ale to bude dobre..len musis verit ..hlvane je, ze chces :)