Neviem Bojim sa

Príspevok v téme: Neviem Bojim sa
Igorko355

Ahojte môzte mi pomôct poviem vam to postupne zacalo to marihuanov ano vyfajcil som jej vela potom som sa akoby rozdvojil to po case preslo stale som pocitoval uzkost z niektorych veci myslel som si ze mam rakovinu lebo som si neco cital na internete mal som horzne depresie nemohol som spavat budil som sa... teraz si myslim ze mam schizofreniu strasne sa bojim cely sa trasievam nespim skoro vobec aj ked zaspavam tak mam v hlave take seliake myslienky a to si myslim ze je naznak tej schizofrenie ale ked mi niekto povie ze ju mam tak proste mne sa to v hlave a ta uskost este zhorsi a ked niekto povie ze nic ti neni tak ma to ukludni ja neviem co to moze byt mam strasny strach prosim pomoc =(

Igorko355

jajka vies co teraz si namyslam ze pocujem svoje myslienky ale ja viem ze ich nepocujem ale stale si to myslim a stale tie myslienky pozorujem zajtra idem psychologicke tak sa uz tesim =)

456456

Duchovne sa otvaras, je to strasidelne, musis vydrzat a ked si zvyknes tak budes stastny, ale ked neveris na duchovno...zlom vaz...nabuduce pouzivaj marijuanu len od vernych kamaratov, lebo ona nie je fyzicky navykova, takze davaju s nou vselijake svinstva aby si sa stal zavysli.

beeruus

to sa musis asi niejakeho odobornika poradit... fakt neviem co by to mohlo byt...a co sa dociitas na nete to nikdy nevies, ci to sedii presne :) rob to co ta bavii...:) inak ty s tou thc si kedy zacal ? ked si mal z toho stavy a si na zakladke :)

Igorko355

ale tie depresie,strach,busenie srdca,napetie,naval horka,bolesti hlavy stale dokola alebo aj ked niecomu nechapem alebo som s toho mimo tak taky naval horka alebo niekdo mi nieco povie take zle tak ma ms toho strach