Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

nana

rebelka: 13. 4. v piatok je dalsie stretko, o 17.00 je oficialny zaciatok, mne sa dari pravidelne prist az o nejakej 17.15 :) miesto konania: v centre Ligy za duševné zdravie, v Petržalke na Ševčenkovej 21. Budeme rady, ked prides ;)

thesiamee

hmmm, dnes to bolo uprimne...velmi to na mna zaposobilo... a dakujem vsetkym, za odvahu a doveru k nam ostatnym, ze sa odhodlali byt otvoreni, uprimni... vazim si to. z.

weja

inak, zmenila som nick, lebo v druhej teme niekto pod tym mojim narobil bordel co sa mi vobec nepacilo:( Mrzi ma ten pristup a trosku ma to zabolelo. Snad ma ale vy, co mate, poznate..

weja

Ahojte, kedze v piatok mame konecne sviatok, takze skupinku prekladame na utorok 10.4. a v piatok 13.4. tiez pokracujeme:) To len info ak by ste mali chut sa pridat. Potesime sa:)

w

Namiesto 30.3. sa preklada skupinka na 3.4. Cas stale ostava nezmeneny 17:00-19:00. potom opat pokracujeme nezmenene kazdy piatok:)

baby, tesim sa:)

W..

w

neviem:

druha skupinka robi na zaklade programu takzvanych "anonymnych alkoholikov".. inak, velmi zaujimave.. kazdemu podla chuti. Treba vyskusat:) mrk.
My, v Lige, zase robievame arteterapiu a skor to nechavame na dynamiku skupiny. Nemame nejake vaznejsie stanovy..