Konizácia?

evda

Ahojte..chcem sa opyta,som po operaci krcka..... tak3 dni mi nic nebolo,teraz som zacala malinko obcas krvacat,mam vsak dostat menstruaciu..neviete mi povedat ako sa da taketo krvacanie odlisit od menstruacie?

katrinecka

už teraz sa bojím...v piatok mi robili biopsiu,výsledky budem mať o 3 týždne...mám potom v robote požiadať o ľahšie práce,manuálne pracujem

Aduska

Ahojte,caka ma operacia krcka maternice plastika+odstranenie polypov ake mate s tym skusenosti?strasne sa bojim.....mala by som ist do nemocnice Onkologicky ustav sv.Alzbety bola ste tam niektora....
dakujem

maria Pe

som po operacii krčka maternice ,metodou Leep!chcem sa sa spytat,ci je normalne aby som ešte po troch tyzdnoch operacie jemne krvacala? dakujem

kavkanka

Ahojte,,mne robili konizaciu pred tyzdnom a naozaj to vobec nic nie je..rano som prisla na lacno ,potom este niake vysetrenia okolo 11 ma brali a ani neviem ako a uz som bola na izbe,,,bolesti ako pri menstruacii...najhorsie bolo vytahovanie tamponady.dost neprijemne..ale inak pohoda..teaz len cakat na vysledky a potom sa uvidi..takze baby nicoho sa nebat...

tina148

ahojte..pred par dnami mi bola robena konizacia..citam ze niektore tu boli par dni v nemocnici..ja som isla rano uz s vysledkami.interne..krv..atd..rano ma operovali a poobede som bola prepustena domov..o par dni mam ist na kontrolu..mam sa setrit..co som aj robila..ale neocitujem sa vobec zle.ako keby mi nic nebolo..len slabie krvacam...takze dufam ze bude vsetko ok..taky rychly zakrok absolvovali tiez par moje zname..

jarka88

Mne robili konizáciu pred 10 dňami v celkovej anestéze. Ozaj ma nič nebolelo, iba pri cikaní pálilo, ale to ustalo po troch dňoch. Aj sadnúť som si mohla už po troch dňoch. Inak odporúčam na sedenie vankúšik s otvorom v strede. Najhoršie bolo vyberanie tamponády.

aguska30

Ahojte.Som po konizacii tyzden, mala som komplikacie, hned po zakroku som zacala velmi krvacat, museli ma opat zobrat na operacku, uspat, vycistit a zasit. Potom infuzie a antibiotika. Pobyt v nemocnici 4 dni. Dostala som antibioticke maste aj domov, zial si ich nemozem davat, davaju sa odspodu, mam to tam po tom dvojitom zakroku velmi bolestive, mam tam aj ranu, ktora sa mi myslim aj zapalila a teraz strasne stipe:-( No ako sledujem som tu asi jedina, ktora mala po konizacii nejake problemy. Takze babenky nebojte sa a operaciu meodkladajte, moze vam zachranit zivot!

majisko

otázka na RNG ? Som po konizácii 3 týždne, prosím o radu aký enzým by som mala užiť ešte na doliečenie a ako často v nasledujúcich rokoch čoho sa vyvarovať a ako preventívne sa ochraňovať Ďakujem za odpoveď

APFN :o)

Ahojte. Mne robili konizáciu krčka pred týždňom. Chcem Vám len napísať NEBOJTE SA!Po výkone ma to vobec nebolelo a ani som nič necítila, akoby mi ani nič nerobili. Žiadna bolesť ,ani tlak- vobec nič. Až je to neuveriteľné.!!! Veľmi som sa bála a preto tu píšem, aby ste nemali strach. Kúpila som si tabletky Wobenzym na rýchle hojenie rán.Prišla som v deň operácie a vobec mi nedávali ani klystír ani ma nezacievkovali. Odporúčam doma sa oholiť.Dnes mi prišli aj výsledky- našťastie sú dobré.V nemocnici som bola 2dni . NEBOJTE SA! Fakt ma nič nebolelo a necítila so ani najmenší tlak v podbrušku a do dnešného dňa ani necítim.
Prajem všetkým ženám ,ktoré to ešte len čaká rýchle uzdravenie a výborné výsledky a nestresujte tak ako ja!