Priberanie po vysadení antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie po vysadení antikoncepcie
Ziuu

...ahojte...dnes som si uvedomila ze su tomu dva mesiace co som vysadila po 6 rokoch antikoncepciu a odvtedy som pribrala cca 6 kil.... a nemam pocit ze by som sa dako extra prejedala alebo co..pride mi to cudne lebo ked som zacala brat hocijaky druh antikoncepcie nikdy som dako narazovo nepribrala...
Mate s tym niektora nejaku podobnu skusenost?? Co si o tom myslite?

Lakish

Ak máte problémy so stravou, priberaním, jedením, prejedaním, obezitou, anorexiou, bulímiou..
Je tu riešenie na zdravý život bez obsesií, kontroly váhy..

greysheet.weebly.com

zuzulienka9

presne toho priberania po vysadeni HAK sa bojím aj ja a tak sme sa s partnerom rozhodli pre extra tenucke durex kondomy zo superlove, ktore nas nijak neobmedzuju a rozhodne nepirberiem len tak po ich vysadeni

Dena253

10rokov som brala jeanine pred mesiacom som to vysadila v jedalnicku ziadna zmena nejem nic nicoho viac ani menej a po mesiaci mam o 4 kg.viac takze po menstruacii ju idem zacat zase brat lebo som zufala z toho aj ked neviem ci je to dobre ale taketo prudke priberanie ma nici.a to som si myslela ze po vysadeni antikon.praveze schudnem kedze som z mercilonu za mesiac pribrala 8 kg tak mi doktor nasadil jeanine a z tej mi uz vaha hore nesla a teraz toto.

cherilyn

Ahojte baby..ja som brala 6 rokov antikoncepciu Chloe a naraboli mi to zdravotnu sarapatu viac jak dost.Znizena imunita,histaminova intolerancia,zacinajuce sa krcove zily,celulitida,rozne infekcie atd...Podobny problem som mala po vysadeni,ze som do 3 mesiacov pribrala 6kg a taktiez som sa vobec neprejedala..a po pol roku sa mi stale nedari schudnut a jem menej ako predtym a taktiez som sladkosti takmer vylucila.Zrejme budem tiez musiet navstivit endokrinologa aby mi skontroloval stitnu zlazu..Nikdy by som uz HAK nebrala lebo je to riadne svinstvo a organizmus si zato skor ci neskor vypyta svoju dan!..

Miszaela

Ja som kontinualne aj pocas antiky posilovala brucho a ked som vysadila, nepomohlo ani to. Pribrala som takmer dve kila, vacsinu z toho prave na bruchu. Potom som zacala praktizovat tieto cviky - snipurl.com a zacalo to ustupovat. Ono, tazko sa proti tomu bojuje, kedze su to hormony. Mozes upravit stravu, mozes cvicit, ale aj tak asi budes musiet pockat, kym si telo zvykne. Drzim palce.

jessicaI

Nesuhlasim s nazorom, ze antikoncepcia je zla. Berem ju tiez dlho a nemam dojem, ze by mi ublizila. Skor pomohla. Mam konecne pravidelny menzes a prestala som mat nocne mory zo strachu z nechceneho otehotnenia. Antikoncepciu beru uz aj moje dve dcery a ked bude spravny cas na tehotenstvo tak ju na cas vysadia. Dnes su tabletky antikoncepcie robene tak aby pomahali.

Slecna A.

Agnes, ano, tak neviem asi...Naco ti to je vediet? Ty si sa uz "dodrbkala" dost....Je tu vela prispevkov, aj v inych temach o ANT, kludne si nastuduj cosi viac...