Priberanie po vysadení antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie po vysadení antikoncepcie
Ziuu

...ahojte...dnes som si uvedomila ze su tomu dva mesiace co som vysadila po 6 rokoch antikoncepciu a odvtedy som pribrala cca 6 kil.... a nemam pocit ze by som sa dako extra prejedala alebo co..pride mi to cudne lebo ked som zacala brat hocijaky druh antikoncepcie nikdy som dako narazovo nepribrala...
Mate s tym niektora nejaku podobnu skusenost?? Co si o tom myslite?

Slecna A.

Agnes, pokial si to myslis, ja ti to brat nebudem...Je to tvoj nazor a hlavne tvoje zdravie...takze mas pravo si s nim robit co chces...

Agnes999

Slecna A.: Ja som brala HAK dlhodobo asi 10 rokov kvoli akne a nijak mi neublizila. Potom som ju par rokov nebrala a teraz mi ju lekar predpisal zase, kvoli endometrioze. Nechapem, jak by mi to malo ublizovat, krvne testy mam v norme a vzdy som mala, o plodnost ma to tiez neobralo. Su to normalne hormony, ake tvori aj telo zeny pocas tehotenstva a tie predsa tiez neublizuju.

Slecna A.

baby, ked vas niektore citam... :( Ako mozte dlhodobo uzivat ant?? 4 roky...5 rokov...kokos, vy si uvedomujete ako si ublizujete? Pokial to nevyzaduje vas zdravotny stav, naco vam ant je? Ja som mala jednu kvoli uprave hormonov, co sa skutocne podarilo a uz som bez nej a vsetko je v norme. Ale dobrovolne ju uzivat niekolko rokov??? Ved je aj iny sposob ako sa chranit pri styku (a vobec nemam na mysli kondom)

jessicaI

Dievcata ja mam skor skusenosti s priberanim pocas uzivania antikoncepcie. Mam vsak napad ako to dat dole... nemusite s tym suhlasit a skusit to pretoze neviem naisto ci je to zdrave chudnutie. Spravila by som to vsak takto>
5-7dni jest len maso to je jedno ake... nesie obsahovat muku, masove polievky, ryby, vajcia, tvrdy syr a zeleninu ktore neobsahuje cukor. Ziadny cukor, muku, ryzu ci zemiaky.Pit 2-3L vody a jest vitaminove tabletky. Dalsie dni sa uz stravovat normale 5x denne v malych porciach bez sladkosti. Kazde rano na lacno salka vody odstatej alebo teplej s citronom a az po pol hodne alebo hodine prve jedlo. Myslim, ze to pomoze...

lilutaina

ja som tiez pribrala z Gestodette, ked som ju vysadila. minuly rok 4,5 kg a teraz co mesiac - to kilo. uz sa to niekomu podarilo zastavit?

uško

ja som brala yadine 5 rokov, vysadila som, za mesiac som pribrala 5 kg. netušila som prečo, nakoniec po pol roku kvôli iným problémom som musela začať chodiť k endokrynológovi a ten sa hneď pýtal na moju váhu a či mi nestúpla, vysvetlil že som mala málo hormonov, kým som brala antikoncepciu, telo ako tak malo tie hornóny z antikoncepcie.

nikita123456

ahojte, mam ten istý problem,počas užívania Lindynette 30 som nemala nejaké extra problémy s priberaním. Pred dvomi mesiacmi som vysadila tabletky a začínam priberat. Ako to zastavím....

opalka

pridavam sa k vam, hoci u mna je to komplikovanejsie

4 roky som brala lyndinette 20 bez problemov, 5ty rok mi zacali robit problemy, zavodnovanie, bolestive prsia
tak som ich vymenila
3 mesiace Minerva - ZLE !
3 mesiacee- YAZ - ZLE!
3 mesiace - Jadine - ZLE!
od toho obdobia,ako som prestala brat Lyndinette, som pribrala 3,5 kg, co nie je pre vas asi vela,ale pre mna ano,pretoze som nasadila delenu stravu a zacalasom pravidelne cvicit, cakala som ,ze to pojde dole,ale za rok,to nie som schopna dat dole
este aj sladkosti,ktore som pred tym jedla na kila som uplne vysadila a nic....mam z toho depku,ze sa snazim a neviem dat dole ani tie 3 kg
mylsim si,ze v mojom tel enastal enjaky asi hormonalny zvrat uz koncom uzivania lyndynette a potom mi uz nesadli ziadne tabletky...ale to su len moje hypotezy

tak co ideme robit zeny? musime nieco vymysliet,ako to dame dole

sydney

ja som na pol roka vysadila jeanine po asi necelych 2 rokoch a pribrala som len na prsiach (ktore sa po intenzivnom chudnuti nezmensili).ono ro fakt zavisi od antikoncepcie a od toho,ze kazde telo je ine