Priberanie po vysadení antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie po vysadení antikoncepcie
Ziuu

...ahojte...dnes som si uvedomila ze su tomu dva mesiace co som vysadila po 6 rokoch antikoncepciu a odvtedy som pribrala cca 6 kil.... a nemam pocit ze by som sa dako extra prejedala alebo co..pride mi to cudne lebo ked som zacala brat hocijaky druh antikoncepcie nikdy som dako narazovo nepribrala...
Mate s tym niektora nejaku podobnu skusenost?? Co si o tom myslite?

darina32

pred pár rokmi som brala belaru a pribrala 5 kíl, po vysadení išlo 9 dolu...z yasminelle som však nepribrala, ale ani neschudla, keď som vysadila.

sasanka001

ja som brala regulon 6 rokov a po vysadení sem asi za 3 mesiace pribrala 9kg!tiez nerozumiem, stravujem sa rovnako, aj sport som pridala (zumba, tae bo) :(

darkmother

ahojte, ja som vysadila pred par mesiacmi a nepribrala som nic, hak som uzivala asi 9rokov (lindynette). prispievam aby sme zistili, ktory typ hak to ma na svedomi..

nikuš

babule, to iste so mnou! ked som vysadila HAK, za styri mesiace mi nabehlo asi 8-9 kg! a to som jedla ako doteraz, ak nie menej a zdravsie. :(((

veronn

ahoj,tak presne tento problem mam aj ja.Ja som brala Triregol asi 10rokov.Pocas uzivania som nemala s nim ziadne problemi,ani som nepribrala,ako ma na to upozornovali.Ale to,ze je moznost pribratia aj po vysadeni tabletiek,tak s tym som neratala.Vysadila som ich minule leto v auguste a od vtedy som pribrala 10kg!A to som ich pribrala tak,ze som sa absolutne neprejedala a jedla som vacsinou zdravo.A co je najhorsie,je velmi tazke tie nabrate kila zhodit...trapim sa s nimi a neviem co s tym...