Hľadám kamošky na priberanie

Príspevok v téme: Hľadám kamošky na priberanie
papat

ahojte baby, pozerám, že veľa z vás tu hľadá kamošky na chudnutie, ale ja naopak hľadám kamošky na priberanie. Pomáhajme si tie, ktoré nemôžme pribrať. Na začiatok každá napíšme svoju výšku a váhu a potom každodenný jedálny lístok. Myslím, že veľa jedla a málo stresu nám pomože.A potom už budeme písať len úspechy na váhe.Čo vy na to?

Súvisiaci obsah

Nelline

Ahojte baby, tak ako sa vám darí?

Mne sa podarilo pribrať už na 51 kg :) To je asi o 8 kíl viac ako pred pár mesiacmi, tak sa veľmi teším.

Nelline

Snubenica, váhy sú relatívne lacné, mne sa podarilo ako darček zohnať pekný sklenenú váhu za nejakých 8 eur. Aj keď teda ja tiež nemám teraz k dispozícii svoju váhu, tak som sa vážila dnes v posilovni tiež oblečená, odrátala som pre istotu kilo (to by malo stačiť) a tak mi vyšlo, že už vážim 49 kg. Teším sa moc! Ide to pekne, najviac sa teším, keď sa znovu dostanem na tú hranicu 50, to už ani nevyzerá tak desivo na tej váhe.

Snubenica02

Predvcerom ci kedy som bola u lekara, kde som sa pre srandu kralikom odvazila a mala som 46,7, co nevyzeralo tak zle, bola som nalacno. Horsie, ze oblecena, ale odolala som tuzbe v mihu sa vyzliect (hlavne kvoli tomu, ze nemam oholene nohy, jasne) :D Tak ci tak by to chcelo o takych 6 kg naviac.
A tvoja posledna veta je hodne pravdiva!

Nelline

Áno, 48 :) Ďakujem!

To poznám. Teda... Mne by aj chutilo, ale keď jednoducho nevládzem, tak nemôžem. "Najradšej" mám, keď mi niekto núka jesť a ja poviem, že nie som hladná a on s nepochopením, že však to nemusím byť hladná, ale určite mám na niečo chuť. No nie, nemám. Odvtedy si už dávam pozor a používam radšej presnejšiu frázu - že nevládzem, to ľudia lepšie dokážu pobrať :D Najlepšie je, že kopu ľudí mi vraví, že sa najedia a prakticky do hodiny sú zase hladní a nevedia sa dočkať ďalšieho jedla. Toto zas ja neviem pochopiť, heh. No inak ja mám teraz MS, takže vôbec sa mi nedá jesť :/

Ale inak áno, mňa to tu tiež často namotivuje! Ja si stále myslím, že najdôležitejšia pri priberaní je naozaj tá psychická pohoda, motivácia a vôľa :)

Snubenica02

Ahoj Nelline :) Co tu pises, ma netesi, ale gratulujem ku - kolkym? 48kg?
Ja stale 45 a jem coraz menej (veru), absolutne NIC mi nechuti a neviem sa dokopat. No a potom si stazujem, ze. Ale prave som sama seba inspirovala a idem sa napchat ovsenou kasou s malinami.

Nelline

odpovedam: To je asi pravda, aj keď teda ja sa takýchto liekov dosť bojím a nemám z toho dobrý pocit. Tak ja by som to cvičenie v budúcnosti chcela, aj som to tu myslím už spomínala. Ale môj problém je naozaj najmä tá psychika a z toho potom vyplýva problém s tým jedením. Ja sa ani vôbec nečudujem, že chudnem, keď som schopná aj celé týždne takmer vôbec nejesť. Nie že by som nechcela, ale jednoducho ja vtedy naozaj nemôžem. Takže ja si musím najskôr vyriešiť najmä tieto veci a chcela by som na začiatok pribrať tak 7 kg aspoň. Lebo teraz som naozaj len "kosť a koža" doslova. A keď si budem naozaj istá, že dokážem už normálne jesť aj fungovať, rada to vyskúšam. Teraz však na to naozaj nemám ani pomyslenie, riešim úplne iné veci.

odpovedam

Neline, mrzia ma tie AD, ale na druhej strane je to cesta k tomu, aby si sa citila lepsie. Neviem, ale mas presne problemy. Ale na tu hmotnost som sa pytala preto, ze mam dojem, ze dlhodobejsie doslova bojujes s vahou, akoby nie a nie pribrat. Niekedy je lepsie vidiet fotku, ale len mi napadlo, ci by si predsa len nechcela skusit to posilovanie. Naberanie pojde rychlejsie a nebudes mat take vykyvy v hmotnosti. Ja som dost pribrala cvicenim, uz mi otec vravi, ze mam tucn stehna a zadok (ale ja som fakt stale chuda, ale uz nie tak velmi). Tak len taky navrh z mojej strany. Samozrejme, zelam, nech mas problemy coskoro hodene za hlavou a nech je lepsie ;-)

Nelline

odpovedam: Fúha, tak to si už vôbec nepamätám, koľko som mala pred rokom. Ale nepredpokladám, že to bolo menej než teraz. Tak nejak sa mi totiž "podarilo" psychicky tento krát už úplne zosypať. A schudla som pri tom tak, že tak málo som ešte nikdy nevážila :/ Teraz beriem AD, som viac v pohode a tým mám konečne aj väčšiu chuť k jedlu, tak som rada :) Len dúfam, že mi to vydrží.

jajajka: Teším sa moc, že si sa ozvala! A gratulujem k pribratiu! ...No veď práve, tá psychická (ne)pohoda veľmi má na to vplyv.