Prvá podprsenka

Príspevok v téme: Prvá podprsenka
misi123456

mám 13 rokov a žiadne prsia :( chcela by som podpsenku kedže tie detské mi už nestačia .... aj som sa merala no nieje to bohviečo... pod prsiami mám 62 a cez mám 70cm skúšala som si aj jednu podprsenku...je to najmenšia akú som videla obrazok- yfrog.com prosim o radu kde mozem najst mensiu ale len o kusok dik :x

didiky

baby netrápte sa prsa dorastú :)

ja som vo vašom veku nemala žiadne a teraz mam pekné dvojky.. a hlavne - ma vôbec nebaví nosiť podprsenky :D :D vlastne pokial nemusím tak nenosím ak nie som v praci alebo tak.. takže žiadny strach este dva tri roky a budú aj prsia aj podprsenky :D

misi123456

u nas v takku podprsenky niesu ale bola som aj v kosiciach v optime kde je tiez take mensie takko strasne sa hambim povedat to mamine...raz sa musim prekonat a povedat jej nech mi kupi..alebo mi to navrhne sama vzdy ked ideme do takka tak ju taham k tym malym latkovym ale tie mi nechce kupit pretoze tie uz mam ale nechcem ich nosit lebo velmi stahuju a vyzeram este viac ako doska..inak odkedy som pisala tuto diskusiu o dost sa mi zvacsili..skusam teraz pribrat a pit vela mlieka mozno pomoze

lolitahdgfkj

ahoj ahoj no a kde ze mozem najst tako obchod lwebo mi co chodim len do maxu v presove a kde je to takko ???

milkamax

ahoj. mam 12 rokov a prsia nemam. ale som si kupila v takku detsku, a aspon sa mi na telesnej v skole nesmeju.... mamka to pochopila, najprv som sa jej hambila to povedať, ale teraz už sa nehambim. trochu pred tatinom ju nosiť.....ale v takku maju rôzne... :-)

mimisek

Nechapem, preco by 12-rocne dievca malo mat prsia... To je nejak skoro. Ved ani 12 rocni chalani nechodia predsa fuzati. Mas cas, aby si nevyzerala humorne:)Garantujem ti, ze ti narastu, vyckaj este par rockov.

lolitaaa

ahojte no podprsenku chceme preto lebo nemame ziadne prsia a chceme ich mat no ale dnes som bola v obchode kde som si bola kupit nejaku podprsenku ale nic som nenala ale nasla aom take nico ako nopodprsenku bez kostice alwe zväcsuje prsia :D :D

mimisek

Naco vam je podprsenka, ked nemate prsia? Ja som svoju prvu, nadupanu push-upku dostala ako 15 rocna, vybral mi ju ocko:) Budte radi, ze ju nepotrebujete, nie je to nic moc sediet v praci stiahnuta do "povrazov" okolo hrudnika. Neznasam podprsenky a nosim ich len do roboty.

lolitaaa

a ano na tom tvojom obrazku misi123456 je na moje prsia dost velka podprsenka ale naozaj by si mala skusit v taku :D a aj ja som si skusala teraz merat a zistila som ze pod prsiami mam 65 cm a na prsiach 75 az 76 a chcem podprsenku ale hanbim sa spytat mamky a uz 6 den sa mi o malych podprsenkach sniva je to hrozne lebo na seba ziadnu nemozem najst

lolitaaa

ahoj ja mam 12 rokou a zadne prsia chclela by som nejaku podprsenku ale ktora by mi sedela a mala vo vnutry nejake vypchauky kde mozem zohnat podprsenku s vypchaukamy ....??? prosim odpiste velmi rychlo na E-mail lol-707@azet.sk prosim rychlo som zufala vsetki dievcata v mojom rocniku maju podprsenky a ja nie :( :( :(