Prvá podprsenka

Príspevok v téme: Prvá podprsenka
misi123456

mám 13 rokov a žiadne prsia :( chcela by som podpsenku kedže tie detské mi už nestačia .... aj som sa merala no nieje to bohviečo... pod prsiami mám 62 a cez mám 70cm skúšala som si aj jednu podprsenku...je to najmenšia akú som videla obrazok- yfrog.com prosim o radu kde mozem najst mensiu ale len o kusok dik :x

ana a podprsenka

ahojte baby mam 11 rokov a prsia mam celkom velke ako mam povedat mame aby mi dala alebo kupila podprsenku prosim odpovedzte ja by som jej to rada povedala ale sa hambim prosim nejaku 1. rozumnu vetu dakujem velmi pekne. :)

ana a podprsenka

ahojte baby mam 11 rokov a prsia mam celkom velke ako mam povedat mame aby mi dala alebo kupila podprsenku prosim odpovedzte ja by som jej to rada povedala ale sa hambim prosim nejaku 1. rozumnu vetu dakujem velmi pekne. :)

kikiulkasikulka

Baby vôbec sa netrápte pre svoje malé prsia, ja mám 12 a tiež nemám nejaké obrovské. Radím Vám kúpte si v obchode Marks and Spencer-tam majú bavlnené príjemné bez kostičky a vypchaviek aj za super cenu, alebo v H&M majú veeeeeelmi veľa lambad(ja som si v kabíne skúšala asi pol hodinu a dve lambády spolu stali len 7 eur:-)). A kazdy sa vyvíja inak.:-)Netreba sa za to hanbiť :-):-):-)
Kľudne sa ešte opýtajte aj ohľadom prvej menstruacie :-)

Kika

Diana 622

ahojte mam 12 moje spoluziacky nemaju vobec prsia mozno len dve tri , ja mam prsia ale len take male pod prsiami mam 70 a na prsiach 81

nosim sportove podprsenky ,chcela by som normalnu ale bojim sa to povedat mamke

menstruaciu este nemam

Nuzu

Ja mam 12 (skoro 13) prsia mam ale male . Su divneho tvaru pretoze mne najskor narastli bradavky do gulata a as potom mi zacali rast prsia teraz mam prsia a na nich dve hrcky (gulky) nosaila som normalnu podprsenku ale trochu mi odstavala tak som si v H&M kupila lambady s tym ze sa mi aj tie bradavky trochu upravia ale nie.... nosim aj normalne podprsenky ale niesu mi uplne dobre ... aj ked sa mi bradavky v pohode dotikaju konca podprdy (kôli gulickam) tak prsia nie ale keby si kupim mensiu tak ma tlaci na bradavkach ... co mam robit ?.... mam nosit lambady ? Spoluziacky maju prsia (vecinou) ale je to normalne kazdy sa vivija inak...

Anahit

Skusala som od tej dala som na tvoje rady lena025 a nosim ju uz isty cas a nic mi nenarastlo ani mizerny centimeter! :(
:'( :-( :O

léňa025

Ja mám 12rokov a nosila som lambady a mala som malé prsia a kupila som si podprsienku pre dvanasť ročné dievčatá a mi do zveččšilo a spevnilo prsia a mám ích večšie také primerané veku :) a je mi dobrá a nemá vypchavky :) skus/te si kupit niekde podprsienku v kiku , pepco :)

Anahit

Ahojte!Mám 12 rokov a prsia 80A všetky dievčatá z našej triedy majú minimálne o 30cm väčšie prsia a mne sa smeju a pritom som 3 najtučnejšia z triedy mám 46kg a podprsenky s kosticami nenosím preto lebo, teda som ich nosila ale nerástli mi vôbec prsia tak vám radím aby ste radšej nosili športové podprsenky moja sesternica nosila v 15 podprsenky s kosticami a teraz má len 70A a to jej povedali že má správny vývin. A pre tie čo chú nájsť športovú podprsenku za menej peňazí tak to nájdete v obchode Kik alebo Pepco ak neviete kde to je je to v Rakúsku a v Obchodnom centre Retro na Hraničnej zastávke. :)