Prvá podprsenka

Príspevok v téme: Prvá podprsenka
misi123456

mám 13 rokov a žiadne prsia :( chcela by som podpsenku kedže tie detské mi už nestačia .... aj som sa merala no nieje to bohviečo... pod prsiami mám 62 a cez mám 70cm skúšala som si aj jednu podprsenku...je to najmenšia akú som videla obrazok- yfrog.com prosim o radu kde mozem najst mensiu ale len o kusok dik :x

Vanesskaa

Dievcataa :)) nemusíte sa ničoho bát prsia vam este dorastu a ako vidim pisu tu vácsinou baby od 10-13 rokov ...v takom mladom veku je normalne ze nemate extra prsia ... stacia vam lambady (zozeniete v H&M , F&F ,New Yorker ) ...prsia by sa vam mali zacat vyvihat az po prvej menštruácií...a ak budete uz v takomno mladoučkom veku nosit podprsenky tak prsia sa vam mozu aj zle vytvarovat-vyvinut ...nebojte nicoho budte este rade ze nemate zatial nic :))

Ladyfun333

Ahojte mám 10 a je to otrasné!!!!!!!!!!!!!!
Pod prsiami mám 62 a prsia mám 64!!
Máme som to už hovorila a vravela že je to normálne áno ale až na to že aj práčky v škole majú väčšie ..... ako ja.
Prosím o radu.
Viem že mám len 10 ale toto je už asi moc:/
Kaira:)

Saska-sasinka

Ahojte, ja mám 11 a mam také akurátne prsia.Nemusíte sa vôbec bať povedať svojej mamine aby vám kúpila nejakú podprsenku. Ja som sa tiež najprv strašne bála ale raz som mamku poprosila aby sa so mnou prišla len tak porozprávať. Len tak sme sa rozprávali o oblečení a tak som spomenula aj podprsenky. Na druhý deň mi ju mamka kúpila. A aj keď ešte nemáte až také veľké prsia netrápte sa, moja kamarátka nemá žiadne a nič si z toho nerobí.A o menštruácií mi mamka rozprávala sama:). Nič sa svojej mamke nebojte povedať (ani keď sa zaľúbiš či keď už z niekim chodíš). Ona vo vašom veku prežívala to isté:)

AKRASICA

Ahojte! Mám 12 rokov... a nemám skoro žiadne prsia. Všetky spolužiačky už nosia normálne podprsenky a ja nemôžem lebo som od sesternici dostala jej staré podprsenky a tak som si najmenšiu z nich dala do školi a mamina to zistila a dala mi prednášku že som ešte na to malá... tak môžem nosit iba lambádi a športové podprsenky. Prosím dajte mi niake rady bud (ako si ich zväčšit alebo podobne) :)

Tamkaaa

Ahoj Kathryyn, detské nevzorované podprsenky sú ťažko zohnateľné, ja kupujem na aliexpresse. Majú tam veľmi veľký výber. V kamennom obchode si myslím, že jedine v nejakom čínskom. Tam majú ale veľmi nekvalitné podprsenky, sú pre dospelých ale sú maličké. Tak napríklad ja mám 12, cez prsia mám 75 cm a pod prsiami 67 cm a tiež kupujem podprsenky v Takku a v Tezenise. Tam majú rovnaké ako v Takku. Mám aj pár čínskych, tie mi tiež sadnú dobre. Mame sa to nehanbi povedať, neviem čo riešite, lebo ja sa s mamou normálne rozprávam o menzese a o vložkách. Raz som jej normálne povedala: ,,Mami, tie lambady mi sú nepohodlné. Nemohla by si prosím skočiť po práci do Takka a kúpiť mi nejakú normálnu podprsenku?" No a mama sa poobede vrátila s veľkou taškou, kúpila mi legíny, tielka a dve podprsenky. Jednu sivú bodkovanú a druhú bielu s hviezdičkami. So sklamaním mi oznámila, že jednofarebné nemali. Veď sa mi nikto pod tričko pozerať nebude. Povedz jej kľudne tak ako ja. Neboj, je to tvoja mama, pochopí ťa. Prajem veľa štastia;)

kathryyn

Ahojte...Mam 13 a nestacia mi už nejake tie male lambady...hrozne sa bojim mamke povedať že potrebujem podprsenku :d mam doma dve košíčkove ale su vzorovné takže pod biele trička alebo svetle to bude dosť divne :d prosím radu kde sa dajú kupit nejake biele alebo nevzorované podprsenky najlepšie v kamennom obchde,díky :)

mama tvoja

Povedz mi to takto: mamiiiiii, vieš už mi chlapci kukaju na ... A vieš je mi to nepríjemené, kúp mi prosím podprsenku veľkosť 90C. To by ti bolo akurát, moja.

Dia345

Ahoj mam 12 rokov pod prsiami mam 72 a na cez mam 88 nosim normalne podprsenky uz pol roka vtedy som mala pod prsiami 72 a cez 82. Vtedy son strasne chcela nosit podprsenku len som sa to bala povedat mame. Tak som sa odvazila napisat mame. Odpisala mi ,ze dobre ,ze pojdeme kupit