DEPKA XXL

Príspevok v téme: DEPKA XXL
samotqa

Reakcia na www.zdravie.sk
Necitala som to cele kvoli pokrocilej hodine. Ale otazka: co s takym clovekom, ktory spociatku pri liecbe spolupracoval, ale teraz nechce ist ani k lekarovi, aby mu predpisal dalsie lieky? Uz niekolko krat mu ich predpisala aj bez toh,o aby ho videla. Aj ked sa to nesimie, ale inac sa nedalo. Tento clovek funguje normalne. Naje sa, osprchije, zafajci, ked nema cigy ide si ich kupit do obchodu, cely den cumi na telku, ale ked pride cas ist k lekarovi len si dat pradpisat dalsie lieky tak nechce ist. Nepokusil sa o samovrazdu aj ked myslinky tam boli, nie je agrasivny voci inym. Ma vsetko v pazi. Ma maniodepresiu. Do ustavu ho nevezmu ak nie je agrasivny voci okoliu alebo sebe, ak neda suhlas. Neda sa nim pohnut ani apelovanim na city. Mozes sa plazit, prosit, vyhrazat, zmlatit ho, mozes plakat, xodit po kolenach, posobit mu na city, na svedomie, na zodpovednost a nic.... nekomunikuje. Jedine slova: Daj pokoj! Nemas cigu??? Thak a co v takom pripade??? Bola u nas aj obvodna lekarka. Aj ta bola v koncoch: Nic nepomaha. Dostava vsetko co potrebuje. Nepracuje. Ale nechce ist ani sa podpisat na urad prace. Ma f pazi, ze ak nebude spolupracovat, vyradia ho z evidencie. A kto bude platit poistenie? Nasi nemozu donekonecna cvakat. Thak a som zvedava co mi na toto poviete.

kuki

Fuha... :) nemozem inak len toto.
Sorry za offtopic... urcite to mas(mate) tazke.... mozno len mala rada... nedat mu cigy ani peniaze ani nic... musi sa to zvrtnut do nejakeho extremu... ci pozitivneho alebo bohuzial skor negativneho a potom sup,sup liecit. :)

Nad krajinou,vo veľkej výške si krúži orol a vrabec ho zo stromu závistlivo pozoruje.Zrazu sa orol spustí strmhlav brutálnou rýchlosťou k zemi a až tesne nad zemou to stihne vybrať.Vrabec sa ho pýta:
-Ty počúvaj orol,ako to ku.va robíš,že ti to tak ide,že si taký cool?
Orol odpovedá:
-Vieš je mám jednoducho všetko na háku,proste mám v pi.i.
-Aha, a mohol by som to aj ja skúsiť?
Tak letia spolu maximálne vysoko a potom sa spolu spustia strmhlav a tesne nad zemou to obidvaja ukerujú nádherným oblúkom.Vidí ich medveď a pýta sa:
-Ako to ku.va robíte,že ste pri tom taký cool a v pohode?
Vrabec mu odpovedá:
-Vieš to proste musíš mať v pi.i a ono to ide.
-Aha ,takže to môžem vyskúšať aj ja?
-Jasné,len musíš mať v pi.i.
Tak vrabec s orlom znovu vyletia hore do oblakov a medveď vylezie na najvyššie bralo.Keď letia dolu,okolo neho, tak medveď skočí a pridá sa k nim.Keď sú už celkom blízko pri zemi,vrabec sa ho pýta:
-Počúvaj medveď,ako to vlasne chceš dolu ukorigovať,keď nemáš krídla?
Medveď len pokrčí ramenami a vrabec na neho vypleští s obdivom oči:
-No ty máš teda inak v pi.i !!!!!