Ktoré látky spôsobujú akné?

akne

Tabletky na akné - derminax.se Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

Akcul

Mne spôsobuje akne az len to že žijem, mam pocit ze mi škodi už aj to že dýcham... mam 25 rokov a plet stale zlu..stravujem sa zdravo, pijem dost vody..ludia okolo mna fajčia, piju colu, jedia lupienky, pouzivaju lacnu kozmetiku, pripadne žiadnu a pohoda. Ja dodržiavam hygienu, staram sa o plet a je to aj tak na

juvika

Určite to je aj hormónmi. Ja som v puberte nemala žiadne vyrážky a po 30 dke ich mám stále hlavne v oblasti brady

Antraxx

Mlieko, mliecne vyrobky, a to je mliecna laktoza ( mliecny cukor) u niektorych sposobuje akne aj nadbytok cukru v tele (presladeny organizmus)vtedy treba vysadit sladkosti, sladke jedlo, a vsetko kde je vacsie mnozstvo cukru, treba porozmyslat nad priblizne 3 dnovym uplnym postom, teda zit len zo zeleninya ovocia, a kto nema problem s mukou tak aj pecivo, neni zla aj rybacina napr taky tuniak na zelenine.

LuSolete

samozrejme, pokozka na tvari je zrkadlom nasich vnutornych tazkosti ale aj hormonalnej nerovnovahy. Pred rokom a pol som vyradila hormonalnu antikoncepciu a kratko na to, som ju zacala brat znova a tym som sposobila, ze som uplne "vykolajila" svoju hormonalnu balanciu a tak sa mi telo odvdacilo brutalnym akne. Pol roka som s tym bojovala, bolo to hrozne, velke bolave akne po celej mojej tvari ale nasla som VYSOKO ucinne cistiace serum na plet,ktore som skombinovala s vnutornou ociscou. Po mesiaci som videla, ze sa mi akne nie len prestalo tvorit ale aj jazvicky sa zacali hojit. Plet sa mi uplne vycistila po pol roku...

slovenočka

moj názor je, že akné sposobuje nie jedlo,ale hormony. Ja sa snažím stravovat pomerne zdravo, mlieka ani vela nepijem, ale ked som bola v puberte tak som ho pila ovela viac ako teraz a akné ma nikdy netrápilo. až teraz ked mám 25 rokov, už pol roka sa ho neviem zbavit, už som sa aj zdravo začala stravovat....aj brat vitaminy, zinok, kadečo, takže podla mna to vobec nie je v strave ale to su hormony.

hammel

Tu treba vyčistiť hrubé črevo lebo toxíny sa nemajú ako vylučovať. Väčšinou akné majú ľudia so zápchou no neuvedomujú si to. Mlieko a mliečne výrobky by som hneď vyradil a k tomu aj cukor, soľ, múku a výrobky z nej a uvidíte ako rýchlo akné zmizne no treba aj hrubé črevo prečistiť napr. formou domácich klystírov.

hammel

Tu treba vyčistiť hrubé črevo lebo toxíny sa nemajú ako vylučovať. Väčšinou akné majú ľudia so zápchou no neuvedomujú si to. Mlieko a mliečne výrobky by som hneď vyradil a k tomu aj cukor, soľ, múku a výrobky z nej a uvidíte ako rýchlo akné zmizne no treba aj hrubé črevo prečistiť napr. formou domácich klystírov.

adusha

ja mam mlieko a mliecne vyrobky vseobecne velmi rada.. kedze som na intraku tak na ranajky toho moc na vyber nemam tak ranajkujem cerealie s mliekom kazdy den.. akne ma trapi uz dost dlho,tak som si nedavno povedala ze skusim vyradit mliecne vyrobky ale moc sa mi nedari.. myslite ze by pomohlo keby som si kupovala mlieko bez laktozy a sojove jogurty? dakujem za akukolvek radu :)