Velky problem! Roztrhnuty kondom!

neregistrovana

K tomu ROZTRHNUTEMU KONDOMU!!!!Chod do lekarne a pytaj si tabletky "po" ak sa stane takato nehoda.Su dve,prva sa uzije hned alebo co najskor,neviem presne ci mate cas tusim l alebo dva dni po tom,co sa to stalo a druhu uzije do l2 hodin.Potom by mala dostat menstruaciu,drzim palce.Stoji to okolo 450 Sk.

mm

no ale ja myslim preventyvnu..to aj to zistuju?lebo ma strasne boli-tam dole...neviem co mam robit a bojim sa ist k doktorom

mm

no ked som bol na preventyvnej prehliadke a brali mi krv a moc tak to mi zistovali aj pohlavne choroby?lebo mam taky pocit ...prosim

jatyon

no ked som bol na preventyvnej prehliadke a brali mi krv a moc tak to mi zistovali aj pohlavne choroby?lebo mam taky pocit ...prosim

titi

ja mam takyto problem.bojim sa ze som tehotna s priatelom sme si davali pozor,povedal ze sa nemusim bat ja mu verim ale aj tak mam strach.menzes mi meska 4dni rozmyslam o kupe tehotenskeho testu ale chcela by som sa opytat ci sa neda nejako inak zistit ci som tehotna na svojom tele..nejake priznaky??po kolkych dnoch meskania mam ist doktorke??